KRYOS OÜ on asutatud 1996. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on masinate ja seadmete remont ning hooldus.
Ettevõtte juhid on Martin Kriisa ja Vahur Kallaste. Omanike hulgas on Martin Kriisa, Vahur Kallaste.
KRYOS OÜ teenis 2025 aastal 2,33 miljoni eurose müügitulu juures 261 000 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Martin Kriisa | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand | |
| Vahur Kallaste | 01.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
KRYOS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,33 mln | 3,39 mln | 2,86 mln | 2,36 mln | 2,21 mln | 2,22 mln | 2,07 mln | 2,79 mln | 2,06 mln | 3,1 mln | ||
| Ärikasum | 261 000 | 344 713 | 254 019 | 1,28 mln | 82 152 | 223 061 | −79 390 | 190 061 | 209 649 | 264 056 | ||
| Töötajad | 17 | 18 | 19 | 19 | 22 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | ||
| Varad | 459 224 | 609 814 | 726 757 | 1,42 mln | 494 727 | 664 536 | 481 428 | 667 885 | 677 192 | 631 803 | ||
| Kokku omakapital | 288 808 | 206 759 | 393 397 | 1,12 mln | 234 674 | 269 231 | 144 609 | 382 166 | 463 601 | 312 660 | ||
| Ärirentaablus % | 11 | 10 | 9 | 54 | 4 | 10 | -4 | 7 | 10 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 540 460 | 548 565 | 562 895 | 554 358 | 525 615 | 459 267 | 490 289 | 486 009 | 494 319 | 494 883 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 980 | 1 898 | 1 845 | 1 817 | 1 488 | 1 430 | 1 527 | 1 513 | 1 539 | 1 541 | ||
| Käibevara | 386 373 | 491 142 | 578 294 | 1,3 mln | 305 184 | 469 798 | 236 017 | 391 621 | 476 791 | 399 621 | ||
| Põhivara | 72 851 | 118 672 | 148 463 | 112 098 | 189 543 | 194 738 | 245 411 | 276 264 | 200 401 | 232 182 | ||
| Kohustused | 170 416 | 403 055 | 333 360 | 292 065 | 260 053 | 395 305 | 336 819 | 285 719 | 213 591 | 319 143 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 256 703 | 336 908 | 247 994 | 1,28 mln | 81 097 | 221 521 | −81 285 | 188 566 | 208 940 | 262 860 | ||
| Dividendid | 20 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 1,47 mln | 63 | Jah |
| Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 43221 | 860 490 | 37 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.02.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 12.01.2026 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 161 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 10.11.2025 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 161 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 10.10.2025 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 161 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 08.09.2025 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 161 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 05.09.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 172 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 05.09.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 339 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 12.08.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 157 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 11.08.2025 | TEHVANDI SPORDIKESKUS SA | 161 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 01.08.2025 | KURESSAARE HAIGLA SA | 2 509 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2025 | 2024 | 2015 | |
|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 186 | 492 | - |
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | 8 | 48 | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | 455 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kryos.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |