SEEDER AGRI OÜ on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on metsavarumine.
Ettevõtte juht on Ossi Tapio Loukkojärvi. Omanik on Ossi Tapio Loukkojärvi.
SEEDER AGRI OÜ teenis 2025 aastal 74 652 eurose müügitulu juures −174 076 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ossi Tapio Loukkojärvi (72) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ossi Tapio Loukkojärvi | 02.09.2023 | 4 064 € | Ainuomand |
SEEDER AGRI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 652 | 140 776 | 281 484 | 221 986 | 275 525 | 205 919 | 286 616 | 165 820 | 206 909 | 271 700 |
| Ärikasum | −174 076 | −54 716 | 11 673 | 10 007 | 5 556 | 8 198 | 72 478 | 289 202 | 15 367 | 48 200 |
| Töötajad | 5 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 8 | 6 | 5 | 5 |
| Varad | 2,24 mln | 2,28 mln | 2,28 mln | 2,18 mln | 1,95 mln | 1,89 mln | 1,81 mln | 1,9 mln | 1,55 mln | 1,42 mln |
| Kokku omakapital | 967 469 | 1,14 mln | 1,2 mln | 1,19 mln | 1,18 mln | 1,17 mln | 1,17 mln | 1,1 mln | 817 749 | 809 124 |
| Ärirentaablus % | -233 | -39 | 4 | 5 | 2 | 4 | 25 | 174 | 7 | 18 |
| Tööjõukulud | 114 638 | 149 892 | 152 629 | 135 761 | 140 646 | 167 979 | 155 359 | 110 260 | 99 658 | 76 016 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 428 | 1 167 | 1 188 | 1 057 | 1 095 | 1 162 | 1 210 | 1 145 | 1 241 | 947 |
| Käibevara | 123 681 | 119 861 | 249 431 | 168 909 | 226 813 | 256 997 | 246 934 | 329 269 | 248 204 | 231 736 |
| Põhivara | 2,12 mln | 2,16 mln | 2,03 mln | 2,01 mln | 1,72 mln | 1,63 mln | 1,56 mln | 1,58 mln | 1,3 mln | 1,19 mln |
| Kohustused | 1,28 mln | 1,13 mln | 1,08 mln | 993 618 | 776 038 | 719 418 | 642 845 | 803 732 | 733 405 | 611 781 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −174 076 | −54 716 | 11 116 | 9 880 | 3 361 | 4 388 | 66 303 | 283 464 | 8 625 | 42 014 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsavarumine | 02201 | 70 768 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 172 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 400 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 900 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 310 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 909 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 5 112 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 31 148 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 450 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 310 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 950 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2017 | 2009 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 105 | 1232 |