SÄRTS OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, põhitegevusala on elektri- ja sidevõrkude ehitus.
Ettevõtte juht on Enno Vähk. Omanik on Enno Vähk.
SÄRTS OÜ teenis 2025 aastal 1,81 miljoni eurose müügitulu juures −75 616 eurot ärikahjumit.
Seisuga 16.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Enno Vähk (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Enno Vähk | 02.09.2023 | 7 030 € | Ainuomand |
SÄRTS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Lääne-Viru maakond, Taristuehitus, Elektriehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,81 mln | 1,46 mln | 1,34 mln | 1,55 mln | 1,38 mln | 1,49 mln | 1,34 mln | 1,59 mln | 1,6 mln | 1,57 mln |
| Ärikasum | −75 616 | −60 047 | −146 449 | 214 129 | 141 151 | 26 285 | −66 465 | 4 528 | 244 597 | 253 895 |
| Töötajad | 11 | 13 | 16 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 20 | 20 |
| Varad | 2,94 mln | 2,56 mln | 2,37 mln | 2,38 mln | 2,12 mln | 2,08 mln | 1,93 mln | 1,99 mln | 2,11 mln | 1,86 mln |
| Kokku omakapital | 2,77 mln | 2,26 mln | 2,26 mln | 2,16 mln | 1,95 mln | 1,81 mln | 1,78 mln | 1,85 mln | 1,89 mln | 1,64 mln |
| Ärirentaablus % | -4 | -4 | -11 | 14 | 10 | 2 | -5 | 0 | 15 | 16 |
| Tööjõukulud | 320 427 | 315 497 | 317 605 | 414 577 | 407 529 | 431 480 | 412 061 | 474 077 | 493 557 | 449 204 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 814 | 1 512 | 1 236 | 1 359 | 1 336 | 1 414 | 1 351 | 1 554 | 1 537 | 1 399 |
| Käibevara | 2,55 mln | 2,33 mln | 2,09 mln | 2,1 mln | 1,76 mln | 1,78 mln | 1,54 mln | 1,49 mln | 1,53 mln | 1,21 mln |
| Põhivara | 381 961 | 223 844 | 272 955 | 279 026 | 361 978 | 299 104 | 391 432 | 493 461 | 581 567 | 647 441 |
| Kohustused | 163 329 | 291 858 | 110 962 | 219 039 | 172 747 | 267 294 | 144 094 | 136 397 | 224 267 | 216 128 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 001 | 8 021 | −104 820 | 208 815 | 139 120 | 25 430 | −67 407 | 2 433 | 243 518 | 253 179 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 42221 | 1,76 mln | 97 | Jah |
| Elektripaigaldustööd | 43211 | 41 437 | 2 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 9 615 | 1 | Ei |
| Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 43991 | 4 962 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 62 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 521 eurot | MAJANDAMISKULUD Avalikud tervishoiuteenused |
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 1 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Elektrienergia |
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 1 042 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 14.08.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 3 075 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 14.08.2026 | TAPA VESI OÜ | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Veevarustus |
| 14.08.2026 | KUUSALU VALLAVALITSUS | 74 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 14.08.2026 | KUUSALU VALLAVALITSUS | 215 eurot | MAJANDAMISKULUD Tänavavalgustus |
| 14.08.2026 | EESTI GEOLOOGIATEENISTUS | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus keskkonnakaitses |
| 17.07.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 1 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Elektrienergia |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lääne-Virumaa TOP | 146 | 206 | 87 | 112-109 | 105 | - | - |
| Taristuehitajate TOP | 125 | 155 | - | - | - | 93 | 62-60 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | 857-858 | 728 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| sarts.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |