METOS AS on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, kaubandus, põhitegevusala on toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Kristjan Liik, Tarmo Süld ja Tauno Vaarmets. Omanik on METOS OY AB.
METOS AS teenis 2025 aastal 8,28 miljoni eurose müügitulu juures 624 660 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| METOS OY AB | 04.07.2011 | 224 000 € |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8,28 mln | 6,31 mln | 6,28 mln | 6,7 mln | 7,75 mln | 8,68 mln | 10,59 mln | 11,45 mln | 9,74 mln | 8,5 mln | |
| Ärikasum | 624 660 | 427 935 | 557 404 | 892 140 | 2,35 mln | 799 826 | 1,2 mln | 1,25 mln | 1,14 mln | 1,1 mln | |
| Töötajad | 29 | 29 | 29 | 34 | 62 | 69 | 72 | 73 | 71 | 71 | |
| Varad | 2,73 mln | 2,38 mln | 2,78 mln | 3,4 mln | 6,66 mln | 3,18 mln | 4,14 mln | 5,18 mln | 4,91 mln | 4,01 mln | |
| Kokku omakapital | 1,59 mln | 1,43 mln | 1,3 mln | 2,5 mln | 4,01 mln | 2,36 mln | 2,86 mln | 3,66 mln | 3,26 mln | 2,92 mln | |
| Ärirentaablus % | 8 | 7 | 9 | 13 | 30 | 9 | 11 | 11 | 12 | 14 | |
| Tööjõukulud | 1,62 mln | 1,46 mln | 1,35 mln | 1,43 mln | 2 mln | 2,19 mln | 2,43 mln | 2,32 mln | 2,07 mln | 1,95 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 3 470 | 3 130 | 2 909 | 2 617 | 2 007 | 1 974 | 2 103 | 1 979 | 1 819 | 1 821 | |
| Käibevara | 2,62 mln | 2,34 mln | 2,77 mln | 3,39 mln | 6,57 mln | 3,05 mln | 4,02 mln | 5,03 mln | 4,73 mln | 3,84 mln | |
| Põhivara | 109 253 | 32 967 | 13 094 | 11 787 | 94 258 | 128 050 | 125 185 | 145 945 | 184 179 | 165 651 | |
| Kohustused | 1,14 mln | 944 456 | 1,48 mln | 901 166 | 2,65 mln | 819 168 | 1,28 mln | 1,52 mln | 1,66 mln | 1,09 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 619 716 | 429 069 | 566 850 | 893 048 | 2,35 mln | 799 851 | 1,2 mln | 1,25 mln | 1,14 mln | 1,1 mln | |
| Dividendid | 258 000 | 1,5 mln | 2 mln | 602 000 | 1,09 mln | 1,62 mln | 680 000 | 640 000 | 1,12 mln | 880 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 46644 | 6,41 mln | 77 | Jah |
| Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33121 | 1,87 mln | 23 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 165 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 29.04.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 339 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 29.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 352 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.04.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 73 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 24.04.2026 | IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 141 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 22.04.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 70 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 21.04.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 70 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 20.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 126 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 17.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 4 132 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 16.04.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 1 265 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 2025 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2008 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 764 | 759-760 | - | 827-818 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | - | - | 62 | - | - | 26 | 56 | 42 | - | - | - | - |
| Masina- ja metallitööstuse TOP | - | - | 14 | 21 | 49 | 8 | 14 | 16 | 49 | 13 | 41 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1334 |