OLTAN TOITLUSTUS OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine.
Ettevõtte juht on Oliver Mällo. Omanik on Oliver Mällo.
OLTAN TOITLUSTUS OÜ teenis 2025 aastal 235 039 eurose müügitulu juures 1 869 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Oliver Mällo (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Oliver Mällo | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 235 039 | 237 487 | 239 133 | 170 587 | 54 708 | 0 | 3 884 | 5 208 | 4 761 | 24 006 |
| Ärikasum | 1 869 | −7 580 | 126 | 4 821 | −2 024 | −2 328 | ||||
| Töötajad | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Varad | 30 025 | 27 573 | 24 590 | 32 565 | 16 889 | 4 122 | ||||
| Kokku omakapital | 1 384 | −485 | 7 045 | 6 919 | 2 098 | 4 122 | ||||
| Ärirentaablus % | 1 | -3 | 0 | 3 | -4 | |||||
| Tööjõukulud | 85 060 | 83 746 | 72 960 | 46 803 | 16 601 | 0 | ||||
| Keskmine kuutöötasu | 883 | 869 | 909 | 729 | 258 | |||||
| Käibevara | 23 310 | 19 096 | 15 890 | 25 214 | 15 064 | 4 122 | ||||
| Põhivara | 6 715 | 8 477 | 8 700 | 7 351 | 1 825 | 0 | ||||
| Kohustused | 28 641 | 28 058 | 17 545 | 25 646 | 14 791 | 0 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 869 | −7 530 | 126 | 4 821 | −2 024 | −2 328 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 56221 | 235 039 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 10.08.2026 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 5 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 10.07.2026 | TARTU VALLAVALITSUS | 288 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 10.07.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 875 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 10.07.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 1 881 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 10.07.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 209 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kutseharidus |
| 01.07.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 441 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 01.07.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 48 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kutseharidus |
| 10.06.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 3 618 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 08.06.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 350 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Cateringi TOP | 61 | 47 |