NURMBERG EHITUS OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, tööstus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, hotellid, restoranid, catering, kinnisvara, põhitegevusala on lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine.
Ettevõtte juhid on Kalju Nurme ja Reet Nurme. Omanik on Kalju Nurme.
NURMBERG EHITUS OÜ teenis 2025 aastal 33 215 eurose müügitulu juures 2 547 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 375 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kalju Nurme (51) | |
| Reet Nurme (52) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kalju Nurme | 01.09.2023 | 400 000 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 215 | 35 448 | 48 631 | 65 571 | 106 030 | 72 458 | 63 425 | 45 923 | 60 909 | 55 471 | |
| Ärikasum | 2 547 | 2 522 | 3 837 | 12 161 | 102 | −233 | 97 | 1 036 | −4 124 | −624 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | |
| Varad | 114 363 | 119 559 | 124 556 | 124 450 | 34 024 | 37 107 | 33 972 | 54 359 | 64 929 | 46 602 | |
| Kokku omakapital | 48 714 | 46 167 | 43 645 | 39 808 | 27 647 | 27 545 | 27 778 | 27 717 | 27 729 | 32 943 | |
| Ärirentaablus % | 8 | 7 | 8 | 19 | 0 | 0 | 0 | 2 | -7 | -1 | |
| Tööjõukulud | 9 004 | 8 976 | 10 838 | 13 142 | 27 627 | 41 950 | 27 326 | 13 643 | 8 592 | 14 117 | |
| Keskmine kuutöötasu | 561 | 559 | 675 | 819 | 860 | 871 | 567 | 425 | 535 | 440 | |
| Käibevara | 2 920 | 4 035 | 4 543 | 2 953 | 25 649 | 35 618 | 32 037 | 29 427 | 30 779 | 34 257 | |
| Põhivara | 111 443 | 115 524 | 120 013 | 121 497 | 8 375 | 1 489 | 1 935 | 24 932 | 34 150 | 12 345 | |
| Kohustused | 65 649 | 73 392 | 80 911 | 84 642 | 6 377 | 9 562 | 6 194 | 26 642 | 37 200 | 13 659 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 547 | 2 522 | 3 837 | 12 161 | 102 | −233 | 22 | −12 | −5 214 | −1 018 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 56221 | 13 112 | 39 | Jah |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 9 148 | 28 | Ei |
| Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 35111 | 3 863 | 12 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 2 603 | 8 | Ei |
| Metsamajandust abistavad tegevused | 02401 | 2 365 | 7 | Ei |
| Puidu saagimine ja hööveldamine | 16111 | 2 124 | 6 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaalmaks | 375 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 375 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.11.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 312 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 04.09.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 967 eurot | MAJANDAMISKULUD Puhkepargid ja -baasid |
| 26.08.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 523 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.06.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 127 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 12.05.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 671 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 17.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 462 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.12.2024 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 242 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 20.12.2024 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.12.2024 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 384 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 20.12.2024 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 515 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |