RP&HP INVEST OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris turism, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on motellid ja muu sarnane majutus.
Ettevõtte juht on Helen Pohl. Omanik on Helen Pohl.
RP&HP INVEST OÜ teenis 2025 aastal 20 967 eurose müügitulu juures −1 558 eurot ärikahjumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Helen Pohl (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Helen Pohl | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 967 | 34 013 | 30 252 | 19 827 | |||
| Ärikasum | −1 558 | 2 144 | −6 182 | −21 318 | −1 006 | 0 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| Varad | 424 335 | 428 453 | 426 655 | 431 652 | 394 045 | 726 700 | |
| Kokku omakapital | 363 512 | 365 070 | 363 136 | 369 318 | 388 674 | 726 329 | |
| Ärirentaablus % | -7 | 6 | -20 | -108 | |||
| Tööjõukulud | 495 | 2 319 | 2 968 | 0 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 31 | 144 | 185 | ||||
| Käibevara | 21 049 | 25 167 | 23 369 | 28 366 | 32 469 | 3 474 | |
| Põhivara | 403 286 | 403 286 | 403 286 | 403 286 | 361 576 | 723 226 | |
| Kohustused | 60 823 | 63 383 | 63 519 | 62 334 | 5 371 | 371 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −1 558 | 1 934 | −6 182 | −21 318 | −337 655 | 60 094 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Motellid ja muu sarnane majutus | 55102 | 11 108 | 53 | Jah |
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 9 859 | 47 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 17.08.2026 | ORU KULTUURISAAL OÜ | 220 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 06.12.2024 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 375 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 31.10.2024 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 315 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 13.08.2024 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 735 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |
| 12.07.2024 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 735 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |
| 04.06.2024 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 686 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 04.06.2024 | TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID SA | 1 103 eurot | TÖÖJÕUKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 10.05.2024 | ORU KULTUURISAAL OÜ | 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 29.12.2023 | HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS | 384 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kutseharidus |
| 28.12.2023 | LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS | 236 eurot | TÖÖJÕUKULUD Raamatukogud |