SUMERING OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus.
Ettevõtte juhid on Rene Möller ja Merle Roolaid. Omanike hulgas on Rene Möller, Merle Roolaid.
SUMERING OÜ teenis 2025 aastal 939 340 eurose müügitulu juures 17 082 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 on ettevõttel 4 311 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rene Möller (57) | |
| Merle Roolaid (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rene Möller | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Merle Roolaid | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
SUMERING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 939 340 | 576 801 | 591 834 | 737 311 | 783 273 | 663 915 | 562 315 | 546 292 | 739 579 | 557 201 |
| Ärikasum | 17 082 | 17 768 | −37 349 | 24 486 | 20 196 | 24 730 | 24 451 | 10 411 | 4 663 | 4 318 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Varad | 275 887 | 240 410 | 247 218 | 281 535 | 259 837 | 133 395 | 74 449 | 98 477 | 68 742 | 49 905 |
| Kokku omakapital | 95 208 | 93 444 | 87 283 | 80 724 | 65 289 | 60 988 | 42 040 | 28 488 | 19 609 | 15 163 |
| Ärirentaablus % | 2 | 3 | -6 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Tööjõukulud | 56 884 | 52 145 | 65 617 | 63 348 | 52 018 | 40 258 | 36 552 | 31 790 | 29 019 | 16 591 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 181 | 1 083 | 1 362 | 1 315 | 1 080 | 836 | 759 | 660 | 602 | 517 |
| Käibevara | 229 235 | 186 551 | 152 523 | 182 195 | 227 766 | 116 481 | 74 449 | 98 477 | 68 742 | 49 905 |
| Põhivara | 46 652 | 53 859 | 94 695 | 99 340 | 32 071 | 16 914 | ||||
| Kohustused | 180 679 | 146 966 | 159 935 | 200 811 | 194 548 | 72 407 | 32 409 | 69 989 | 49 133 | 34 742 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 664 | 12 473 | 14 799 | 22 530 | 19 651 | 24 181 | 23 552 | 8 879 | 4 446 | 3 810 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 939 340 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 4 311 € | 4 311 € | 0 € |
| Kokku | 4 311 € | 4 311 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 05.08.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 1 008 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 25.06.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 08.06.2026 | HARKU VALLAVALITSUS | 502 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 05.06.2026 | RIIGI INFOSÜSTEEMI AMET | 1 368 eurot | MAJANDAMISKULUD Side |
| 24.03.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 11.03.2026 | TALLINNA LINNATEATER | 124 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 09.03.2026 | MAARDU LINNAVALITSUS | 1 158 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 22.01.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 15.01.2026 | MAARDU LINNAVALITSUS | 1 259 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 26.11.2025 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| e-sisustus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| imarketing.ee | registreeritud | 01.01.2012 | Jah |
| kesktolmuimejad.ee | registreeritud | 05.02.2019 | Jah |