KVA EHITUS OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Kristjan Vannas. Omanik on Kristjan Vannas.
KVA EHITUS OÜ teenis 2024 aastal 554 490 eurose müügitulu juures 57 762 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kristjan Vannas (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kristjan Vannas | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 554 490 | 547 787 | 445 301 | 245 196 | 253 169 | 341 868 | 153 878 | 93 015 | 77 654 | 30 092 |
| Ärikasum | 57 762 | 85 470 | 76 889 | −10 084 | 14 231 | 46 074 | 1 143 | 4 588 | −13 827 | −30 733 |
| Töötajad | 6 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| Varad | 307 631 | 277 146 | 181 737 | 94 040 | 114 419 | 75 464 | 27 886 | 24 901 | 19 018 | 26 352 |
| Kokku omakapital | 263 090 | 205 624 | 121 303 | 50 928 | 61 435 | 47 682 | 1 607 | 1 713 | −2 875 | 13 346 |
| Ärirentaablus % | 10 | 16 | 17 | -4 | 6 | 13 | 1 | 5 | -18 | -102 |
| Tööjõukulud | 149 463 | 131 428 | 94 666 | 83 676 | 69 251 | 62 228 | 38 958 | 24 217 | 13 261 | 6 999 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 551 | 1 364 | 1 474 | 1 303 | 1 078 | 969 | 607 | 754 | 413 | 436 |
| Käibevara | 244 995 | 260 086 | 158 224 | 60 458 | 74 983 | 70 794 | 26 313 | 20 626 | 12 041 | 16 672 |
| Põhivara | 62 636 | 17 060 | 23 513 | 33 582 | 39 436 | 4 670 | 1 573 | 4 275 | 6 977 | 9 680 |
| Kohustused | 44 541 | 71 522 | 60 434 | 43 112 | 52 984 | 27 782 | 26 279 | 23 188 | 21 893 | 13 006 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 57 466 | 85 138 | 76 684 | −10 508 | 13 754 | 46 074 | 1 132 | 4 588 | −13 827 | −30 733 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 554 490 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.10.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 725 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 02.10.2023 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 320 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 12.09.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 725 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.08.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 725 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.07.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 697 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.06.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 697 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.05.2023 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 11 678 eurot | PÕHIVARA Turism |
| 12.01.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 483 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 29.09.2022 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 872 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 07.01.2022 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 468 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiiumaa TOP | 39 | 9 | 9 | 84 | 72 | 2 | 70 | 30 |
| Gaselli TOP | - | - | - | 359 | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kvaehitus.ee | registreeritud | 29.01.2016 | Jah |