VIDANTEL GROUP OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on signalisatsioonisüsteemide paigaldamine.
Ettevõtte juht on Evgeny Antonov. Omanik on Evgeny Antonov.
VIDANTEL GROUP OÜ teenis 2025 aastal 40 513 eurose müügitulu juures 754 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Evgeny Antonov (63) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Evgeny Antonov | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 513 | 43 977 | 67 700 | 64 373 | 49 444 | 56 164 | 73 442 | 49 663 | 81 362 | 40 412 |
| Ärikasum | 754 | 4 250 | 19 847 | 7 637 | 4 792 | 10 446 | 18 635 | 10 038 | 5 649 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Varad | 56 940 | 60 297 | 68 262 | 56 400 | 53 555 | 48 688 | 43 978 | 32 083 | 23 311 | |
| Kokku omakapital | 55 605 | 59 239 | 64 225 | 54 966 | 51 565 | 47 366 | 41 259 | 23 112 | 16 823 | |
| Ärirentaablus % | 2 | 10 | 29 | 12 | 10 | 19 | 25 | 12 | 14 | |
| Tööjõukulud | 8 606 | 12 208 | 15 103 | 15 103 | 15 281 | 14 568 | 13 392 | 11 864 | 9 983 | |
| Keskmine kuutöötasu | 536 | 760 | 941 | 941 | 952 | 907 | 834 | 369 | 622 | |
| Käibevara | 42 065 | 41 922 | 46 387 | 31 025 | 24 637 | 16 100 | 43 542 | 28 387 | 16 553 | |
| Põhivara | 14 875 | 18 375 | 21 875 | 25 375 | 28 918 | 32 588 | 436 | 3 696 | 6 758 | |
| Kohustused | 1 335 | 1 058 | 4 037 | 1 434 | 1 990 | 1 322 | 2 719 | 8 971 | 6 488 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 754 | 4 250 | 19 847 | 7 637 | 4 792 | 10 446 | 18 635 | 10 038 | 5 649 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 43212 | 40 513 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 17.08.2026 | TALLINNA ARBU LASTEAED | 8 497 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 19.01.2026 | TALLINNA RAADIKU LASTEAED | 5 481 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 02.01.2026 | TALLINNA ARBU LASTEAED | 701 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 04.09.2025 | TALLINNA PÄEVALILLE LASTEAED | 252 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 01.07.2025 | TALLINNA RAADIKU LASTEAED | 198 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.05.2025 | TALLINNA RAADIKU LASTEAED | 201 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 18.03.2025 | TALLINNA RAADIKU LASTEAED | 349 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 17.02.2025 | TALLINNA PÄEVALILLE LASTEAED | 792 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 02.01.2025 | TALLINNA ARBU LASTEAED | 505 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.12.2024 | TALLINNA ARBU LASTEAED | 207 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |