OPTIFINE OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, konsultatsioonid, põhitegevusala on muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused.
Ettevõtte juht on Toivo Vapper. Omanik on Toivo Vapper.
OPTIFINE OÜ teenis 2025 aastal 329 756 eurose müügitulu juures 71 231 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 126 833 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toivo Vapper | 01.09.2023 | 5 mln € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| RECEMENT OÜ | 16.03.2026 | 2 505 € | ainuomand | |
| TECHNOSPORT OÜ | 01.09.2023 | 465 500 € | ainuomand | |
| SKS NORDIC OÜ | 02.09.2023 | 800 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 329 756 | 285 880 | 304 892 | 206 473 | 207 857 | 251 827 | 260 143 | 191 492 | 304 965 | 448 383 |
| Ärikasum | 71 231 | 125 337 | 77 254 | 3 911 | −157 491 | 35 800 | −2,46 mln | −349 556 | −40 336 | 201 678 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Varad | 2,6 mln | 2,38 mln | 2,27 mln | 2,29 mln | 2,32 mln | 2,27 mln | 2,37 mln | 5,68 mln | 5,59 mln | 6,39 mln |
| Kokku omakapital | 1,71 mln | 1,68 mln | 1,79 mln | 1,88 mln | 1,87 mln | 2,02 mln | 2 mln | 5,35 mln | 5,47 mln | 5,42 mln |
| Ärirentaablus % | 22 | 44 | 25 | 2 | -76 | 14 | -945 | -183 | -13 | 45 |
| Tööjõukulud | 4 817 | 4 817 | 12 577 | 21 173 | 23 729 | 13 965 | 25 014 | 35 159 | 26 735 | 16 081 |
| Keskmine kuutöötasu | 300 | 300 | 783 | 440 | 369 | 290 | 519 | 730 | 555 | 501 |
| Käibevara | 806 096 | 567 963 | 515 729 | 513 270 | 529 062 | 962 056 | 1,04 mln | 1,87 mln | 2,07 mln | 2,86 mln |
| Põhivara | 1,79 mln | 1,81 mln | 1,76 mln | 1,77 mln | 1,79 mln | 1,3 mln | 1,33 mln | 3,82 mln | 3,52 mln | 3,53 mln |
| Kohustused | 889 690 | 701 426 | 478 673 | 409 442 | 445 059 | 244 803 | 365 513 | 328 724 | 118 039 | 962 145 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 637 | −111 453 | −83 298 | 4 729 | −149 784 | 19 964 | −3,35 mln | −118 060 | 49 389 | 235 578 |
| Dividendid | 87 500 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 82991 | 198 259 | 69 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 87 621 | 31 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 126 833 € | 126 833 € | 0 € |
| Kokku | 126 833 € | 126 833 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.12.2022 | TALLINNA MUSTAKIVI LASTEAED | 2 511 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2017 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 528 |