BLAUTEAM OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Rannar Lehis. Omanik on Rannar Lehis.
BLAUTEAM OÜ teenis 2024 aastal 1,54 miljoni eurose müügitulu juures 698 257 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 on ettevõttel 2 916 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rannar Lehis (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rannar Lehis | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KÕVER KÕRTS OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand | |
| KEVILI INVESTEERINGUD OÜ | 01.09.2023 | 410 € | ainuomand |
BLAUTEAM OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,54 mln | 1,6 mln | 1,54 mln | 1,6 mln | 1,38 mln | 1,04 mln | 603 521 | 766 591 | 337 082 | 289 756 |
| Ärikasum | 698 257 | −298 789 | 53 014 | −111 021 | 372 579 | 480 977 | 51 745 | 75 642 | 111 181 | 201 311 |
| Töötajad | 14 | 12 | 12 | 8 | 8 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 3 mln | 2,4 mln | 2,4 mln | 2,39 mln | 2,22 mln | 1,88 mln | 1,57 mln | 1,25 mln | 1,01 mln | 916 344 |
| Kokku omakapital | 1,71 mln | 1,08 mln | 1,45 mln | 1,42 mln | 1,55 mln | 1,19 mln | 727 620 | 692 828 | 630 724 | 532 024 |
| Ärirentaablus % | 45 | -19 | 3 | -7 | 27 | 46 | 9 | 10 | 33 | 69 |
| Tööjõukulud | 167 946 | 146 074 | 142 079 | 100 047 | 73 945 | 55 994 | 46 320 | 13 583 | 15 666 | 16 632 |
| Keskmine kuutöötasu | 747 | 758 | 737 | 779 | 576 | 697 | 721 | 423 | 488 | 518 |
| Käibevara | 609 142 | 556 898 | 580 852 | 624 446 | 531 067 | 315 685 | 310 937 | 244 962 | 192 067 | 220 892 |
| Põhivara | 2,39 mln | 1,84 mln | 1,82 mln | 1,77 mln | 1,69 mln | 1,56 mln | 1,26 mln | 1,01 mln | 813 776 | 695 452 |
| Kohustused | 1,29 mln | 1,32 mln | 951 649 | 976 301 | 668 657 | 684 420 | 843 973 | 560 892 | 375 119 | 384 320 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 629 260 | −364 497 | 26 895 | −130 358 | 354 445 | 466 532 | 34 792 | 62 104 | 98 700 | 186 110 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 939 057 | 61 | Jah |
| Puidu töötlemine ja viimistlemine | 16121 | 481 422 | 31 | Ei |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 118 329 | 8 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 6 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 2 909 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 916 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 42 968 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 442 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 481 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 638 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 07.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 56 418 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 438 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 107 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 103 395 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 58 208 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 949 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | 2022 | |
|---|---|---|
| Põllumajandustootjate TOP | 41 | - |
| Gaselli TOP | - | 180 |