TAMSALU UUS APTEEK OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on ravimite jaemüük.
Ettevõtte juht on Külli Liivamägi. Omanik on Külli Liivamägi.
TAMSALU UUS APTEEK OÜ teenis 2024 aastal 438 074 eurose müügitulu juures 30 440 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Külli Liivamägi (60) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Külli Liivamägi | 02.09.2023 | 40 000 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 438 074 | 349 792 | 364 451 | 389 097 | 348 188 | 322 698 | 341 723 | 306 803 | 275 590 | 294 086 | ||
| Ärikasum | 30 440 | 28 196 | 32 440 | 39 574 | 30 005 | 29 995 | 40 443 | 19 607 | 22 689 | 32 772 | ||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||
| Varad | 85 563 | 80 702 | 77 508 | 80 767 | 67 331 | 56 513 | 71 709 | 48 347 | 47 076 | 53 536 | ||
| Kokku omakapital | 28 182 | 25 480 | 27 454 | 36 732 | 27 952 | 24 304 | 39 492 | 18 698 | 18 540 | 31 491 | ||
| Ärirentaablus % | 7 | 8 | 9 | 10 | 9 | 9 | 12 | 6 | 8 | 11 | ||
| Tööjõukulud | 38 194 | 37 199 | 34 538 | 30 611 | 31 309 | 29 979 | 29 234 | 41 448 | 27 632 | 23 436 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 189 | 1 158 | 1 076 | 953 | 975 | 934 | 910 | 1 291 | 860 | 730 | ||
| Käibevara | 85 563 | 80 702 | 77 508 | 80 767 | 67 331 | 56 513 | 71 709 | 48 347 | 47 076 | 53 388 | ||
| Põhivara | 148 | 11 730 | 15 226 | |||||||||
| Kohustused | 57 381 | 55 222 | 50 054 | 44 035 | 39 379 | 32 209 | 32 217 | 29 649 | 28 536 | 22 045 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 441 | 28 199 | 32 438 | 39 574 | 30 005 | 29 995 | 40 443 | 19 607 | 22 689 | 32 639 | ||
| Dividendid | 33 789 | 21 385 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ravimite jaemüük | 47731 | 404 314 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.04.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 802 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 06.04.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 31.03.2026 | TERVISEKASSA | 2 136 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.03.2026 | TERVISEKASSA | 2 225 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 24.03.2026 | TERVISEKASSA | 2 134 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 17.03.2026 | TERVISEKASSA | 3 610 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 15.03.2026 | TAMSALU PEREARSTID OÜ | 739 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 09.03.2026 | TERVISEKASSA | 3 314 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 06.03.2026 | TERVISEKASSA | 11 804 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.02.2026 | TERVISEKASSA | 4 321 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |