LUISE CATERING OÜ on asutatud 2021. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Annika Vellamäe ja Andžela Vellamäe. Omanik on Annika Vellamäe.
LUISE CATERING OÜ teenis 2024 aastal 161 586 eurose müügitulu juures 668 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 2 206 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Annika Vellamäe | 14.11.2024 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 161 586 | 1 160 | 487 |
| Ärikasum | 668 | 488 | 487 |
| Töötajad | 4 | 0 | 0 |
| Varad | 22 360 | 1 220 | 487 |
| Kokku omakapital | 1 634 | 976 | 487 |
| Ärirentaablus % | 0 | 42 | 100 |
| Tööjõukulud | 57 503 | 0 | 0 |
| Käibevara | 22 360 | 1 220 | 487 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 |
| Kohustused | 20 726 | 244 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 658 | 488 | 487 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 161 586 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 52 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 161 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 148 € | 0 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 43 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 722 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 1 028 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 52 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 206 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.02.2026 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 390 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 24.10.2025 | PAIDE GÜMNAASIUM | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 23.10.2025 | TÜRI VALLAVALITSUS | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 11.04.2025 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 630 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 29.05.2024 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 434 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 27.02.2024 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 600 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 27.02.2024 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 100 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kutseharidus |