VOLVO ESTONIA OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Robert Grozdanovski, Arturs Danfelds, Lisa Johanna Bigsten, Triin Hartikainen ja Karin Ingrid Kristina Johansson. Omanik on Volvo Business Services International AB.
VOLVO ESTONIA OÜ teenis 2024 aastal 39,63 miljoni eurose müügitulu juures 1,35 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 16.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Volvo Business Services International AB | 01.09.2023 | 322 115 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ | 01.09.2023 | 600 000 € | ainuomand |
VOLVO ESTONIA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39,63 mln | 54,52 mln | 56,82 mln | 34,3 mln | 37,83 mln | 50,39 mln | 57,68 mln | 51,93 mln | 46,1 mln | 41,29 mln |
| Ärikasum | 1,35 mln | 1,51 mln | 1,53 mln | 935 597 | 966 772 | 1,23 mln | 1,42 mln | 1,35 mln | 1,03 mln | 633 559 |
| Töötajad | 81 | 92 | 90 | 93 | 100 | 112 | 94 | 92 | 88 | 87 |
| Varad | 20,77 mln | 21,9 mln | 25,41 mln | 27,95 mln | 21,24 mln | 23,42 mln | 27,59 mln | 23,14 mln | 23,72 mln | 19,79 mln |
| Kokku omakapital | 7,04 mln | 8,55 mln | 10,04 mln | 11,55 mln | 10,62 mln | 10,43 mln | 11,69 mln | 13,4 mln | 12,05 mln | 11,02 mln |
| Ärirentaablus % | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Tööjõukulud | 3,75 mln | 4,15 mln | 4,21 mln | 3,88 mln | 3,67 mln | 3,47 mln | 3,18 mln | |||
| Keskmine kuutöötasu | 2 883 | 2 811 | 2 910 | 2 595 | 2 288 | 2 348 | 2 253 | |||
| Käibevara | 8,14 mln | 7,08 mln | 9,53 mln | 10,3 mln | 8,04 mln | 10,52 mln | 16,15 mln | 15,85 mln | 16,37 mln | 12,33 mln |
| Põhivara | 12,63 mln | 14,83 mln | 15,88 mln | 17,65 mln | 13,2 mln | 12,9 mln | 11,44 mln | 7,3 mln | 7,35 mln | 7,46 mln |
| Kohustused | 13,73 mln | 13,36 mln | 15,37 mln | 16,4 mln | 10,62 mln | 12,99 mln | 15,9 mln | 9,75 mln | 11,67 mln | 8,77 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,63 mln | 1,54 mln | 1,54 mln | 932 595 | 963 847 | 1,23 mln | 1,42 mln | 1,35 mln | 1,03 mln | 633 586 |
| Dividendid | 2,79 mln | 2,5 mln | 2,5 mln | 0 | 670 000 | 2,04 mln | 2,2 mln |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite hulgimüük | 46711 | 27,71 mln | 70 | Jah |
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 46721 | 7,83 mln | 20 | Ei |
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 4,09 mln | 10 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.04.2026 | ILMATSALU PÕHIKOOL | 50 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 31.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 380 eurot | KÄIBEVARA Ühistranspordi korraldus |
| 31.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 472 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 30.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 664 eurot | KÄIBEVARA Ühistranspordi korraldus |
| 30.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 823 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 27.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 5 075 eurot | KÄIBEVARA Ühistranspordi korraldus |
| 27.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 7 833 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 26.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 4 221 eurot | KÄIBEVARA Ühistranspordi korraldus |
| 26.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 5 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 24.03.2026 | TALLINNA LINNATRANSPORT AS | 6 160 eurot | MAJANDAMISKULUD Ühistranspordi korraldus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harjumaa TOP | 58 | 50 | - | 41 | 47 | 43 | 81 | 33 | 88 | 72 | 32 | 135 | - | - | - |
| Ekspordi TOP | 307 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 462 | 434 | - | 242 | 211 | 278 | 377 | 165 | 367 | 251 | 169 | - | 109 | 18 | 100 |
| Sõidukimüüjate TOP | 25 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | 991 | 307-305 | 285 | 263 | 248 | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jaekaubanduse TOP | - | - | - | 29 | 29 | 44 | 75 | 11 | 61 | 38 | 7 | 91 | - | - | - |
| Automüüjate TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 4 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| renault-trucks.ee | registreeritud | 08.07.2011 | Jah |