HNRK Abivahendikeskus on Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse (HNRK) tütarettevõte, mis pakub professionaalseid abivahendilahendusi ja ortoosialaseid teenuseid nii taastusravi patsientidele kui ka tavaklientidele. Keskuse eesmärk on toetada inimeste iseseisvat toimetulekut ja elukvaliteeti läbi meeskonnapõhise ning vajaduspõhise lähenemise. Valikus on liikumisabivahendid, ortoosid, teraapia- ja hooldusvahendid ning individuaalsed tallatoed. Lisaks nõustatakse kliente riikliku soodustusega abivahendite taotlemisel ning tehakse tihedat koostööd taastusravi spetsialistidega. HNRK Abivahendikeskus ühendab kliinilise kompetentsi, praktilised lahendused ja personaalse teeninduse, et pakkuda klientidele parimat võimalikku tuge igapäevaelus.
*Tutvustus on lisatud ettevõtte esindaja poolt
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
HNRK ABIVAHENDIKESKUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Meditsiiniseadmed konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 293 145 | 274 275 | 267 602 | 271 369 | 246 892 | 199 225 | 211 947 | 186 884 | 163 135 | 104 290 | |
| Ärikasum | −12 438 | −1 210 | 6 687 | 22 680 | 20 050 | 10 547 | 17 422 | 28 613 | 23 357 | 49 407 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| Varad | 198 409 | 232 780 | 214 941 | 220 612 | 220 985 | 228 310 | 241 166 | 255 973 | 264 798 | 271 174 | |
| Kokku omakapital | 183 231 | 195 667 | 196 874 | 190 185 | 169 417 | 154 955 | 149 567 | 137 304 | 113 648 | 95 055 | |
| Ärirentaablus % | -4 | 0 | 2 | 8 | 8 | 5 | 8 | 15 | 14 | 47 | |
| Tööjõukulud | 99 133 | 99 674 | 83 501 | 76 613 | 69 800 | 65 953 | 61 779 | 56 417 | 52 972 | 24 732 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 058 | 2 069 | 1 734 | 1 591 | 1 449 | 1 369 | 1 283 | 1 171 | 1 100 | 770 | |
| Käibevara | 198 409 | 232 780 | 214 941 | 208 831 | 178 335 | 154 790 | 136 776 | 116 963 | 89 918 | 60 425 | |
| Põhivara | 0 | 11 781 | 42 650 | 73 520 | 104 390 | 139 010 | 174 880 | 210 749 | 18 750 | ||
| Kohustused | 15 178 | 37 113 | 18 067 | 30 427 | 51 568 | 73 355 | 91 599 | 118 669 | 151 150 | 176 119 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −12 436 | −1 207 | 6 689 | 20 768 | 14 462 | 5 388 | 12 263 | 23 656 | 18 593 | 77 162 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 47741 | 288 267 | 98 | Jah |
| Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 77111 | 4 878 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | TERVISE ABI OÜ | −200 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 26.02.2026 | MEDIQ EESTI OÜ | −326 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 25.02.2026 | PRISMA PEREMARKET AS | −1 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 25.02.2026 | MEDIQ EESTI OÜ | −682 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 24.02.2026 | INVARU OÜ | −340 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 20.02.2026 | ITAK OÜ | −353 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 18.02.2026 | ITAK OÜ | −588 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 18.02.2026 | PRIIVATO OÜ | −372 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 17.02.2026 | RITICO OÜ | −143 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud meditsiinitooted |
| 17.02.2026 | HAAPSALU NEUROLOOGILINE REHABILITATSIOONIKESKUS SA | 618 eurot | MAJANDAMISKULUD Hooldus- ja taastusravihaiglate teenused |