INDISAINS OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Harri Kolkanen. Omanik on Harri Kolkanen.
INDISAINS OÜ teenis 2025 aastal 41 188 eurose müügitulu juures −50 016 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Harri Kolkanen (40) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Harri Kolkanen | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 188 | 32 508 | 44 823 | 90 921 | 97 957 | 81 265 | 30 892 | 37 904 | 200 336 | 92 378 | ||
| Ärikasum | −50 016 | 6 476 | −10 842 | −12 278 | −603 | 1 873 | −23 141 | 12 955 | −3 664 | 11 800 | ||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | ||
| Varad | 95 183 | 215 653 | 188 648 | 228 174 | 171 442 | 125 534 | 119 152 | 77 381 | 58 925 | 57 872 | ||
| Kokku omakapital | 86 971 | 133 635 | 100 466 | 125 250 | 128 885 | 80 389 | 77 121 | 54 179 | 37 331 | 41 096 | ||
| Ärirentaablus % | -121 | 20 | -24 | -14 | -1 | 2 | -75 | 6 | -4 | 12 | ||
| Tööjõukulud | 1 051 | 0 | 6 257 | 11 806 | 13 641 | 10 077 | 11 076 | 16 574 | 5 203 | 2 110 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 735 | 850 | 628 | 690 | 516 | 324 | 131 | 56 | ||||
| Käibevara | 41 945 | 18 653 | 23 622 | 63 148 | 15 156 | 16 286 | 13 972 | 69 415 | 9 886 | 13 549 | ||
| Põhivara | 53 238 | 197 000 | 165 026 | 165 026 | 156 286 | 109 248 | 105 180 | 7 966 | 49 039 | 44 323 | ||
| Kohustused | 8 212 | 82 018 | 88 182 | 102 924 | 42 557 | 45 145 | 42 031 | 23 202 | 21 594 | 16 776 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −46 664 | 33 169 | −24 784 | −3 635 | 48 496 | 3 268 | 19 323 | 16 848 | −1 776 | 11 237 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 39 418 | 96 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 1 770 | 4 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast