VENTUSBCV OÜ on asutatud 2021. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid.
Ettevõtte juht on Christopher Paul Cousins. Omanik on Christopher Paul Cousins.
VENTUSBCV OÜ teenis 2025 aastal 611 000 eurose müügitulu juures 343 272 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 2 362 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Christopher Paul Cousins (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Christopher Paul Cousins | 02.09.2023 | 12 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 611 000 | 483 000 | 178 000 | 3 495 | 20 826 |
| Ärikasum | 343 272 | 317 515 | 76 000 | −135 836 | −78 074 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Varad | 534 877 | 191 605 | 193 | 193 | 426 |
| Kokku omakapital | 534 877 | 191 605 | −125 910 | −201 910 | −66 074 |
| Ärirentaablus % | 56 | 66 | 43 | -3887 | -375 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 346 877 | 91 605 | 193 | 193 | 426 |
| Põhivara | 188 000 | 100 000 | |||
| Kohustused | 0 | 0 | 126 103 | 202 103 | 66 500 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 343 272 | 317 515 | 76 000 | −135 836 | −78 074 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 64991 | 483 000 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 743 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 61 € | 0 € | 0 € |
| Sunniraha | 300 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 1 258 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 362 € | 0 € | 0 € |