HANSAPROFIIL AB OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine.
Ettevõtte juht on Joel Sirg. Omanik on Joel Sirg.
HANSAPROFIIL AB OÜ teenis 2024 aastal 277 687 eurose müügitulu juures 11 302 eurot ärikasumit.
Seisuga 12.05.2026 on ettevõttel 760 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Joel Sirg (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Joel Sirg | 01.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 277 687 | 283 076 | 268 642 | 360 541 | 148 476 | 224 991 | 109 932 | 114 216 | 121 863 | 85 461 |
| Ärikasum | 11 302 | 2 061 | 7 481 | 36 857 | 4 836 | 3 654 | 3 173 | 26 546 | 41 361 | 16 266 |
| Töötajad | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 280 272 | 259 035 | 201 709 | 196 287 | 132 015 | 133 952 | 115 454 | 109 002 | 96 516 | 61 878 |
| Kokku omakapital | 174 604 | 163 302 | 161 241 | 153 760 | 116 903 | 112 066 | 108 285 | 105 112 | 78 566 | 37 976 |
| Ärirentaablus % | 4 | 1 | 3 | 10 | 3 | 2 | 3 | 23 | 34 | 19 |
| Tööjõukulud | 61 697 | 41 001 | 30 313 | 26 131 | 6 623 | 16 775 | 8 028 | 629 | 5 027 | 2 722 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 921 | 2 554 | 1 888 | 1 627 | 412 | 1 045 | 500 | 39 | 313 | 170 |
| Käibevara | 88 583 | 85 695 | 72 991 | 92 088 | 54 483 | 59 752 | 53 321 | 60 249 | 51 895 | 35 367 |
| Põhivara | 191 689 | 173 340 | 128 718 | 104 199 | 77 532 | 74 200 | 62 133 | 48 753 | 44 621 | 26 511 |
| Kohustused | 105 668 | 95 733 | 40 468 | 42 527 | 15 112 | 21 886 | 7 169 | 3 890 | 17 950 | 23 902 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 302 | 2 061 | 7 481 | 36 857 | 4 836 | 3 781 | 3 173 | 26 546 | 40 590 | 16 266 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Traaditoodete, kettide ja vedrude tootmine | 25931 | 277 687 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Maamaks | 133 € | 133 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 627 € | 86 € | 0 € |
| Kokku | 760 € | 219 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 17.02.2026 | ENDLA TEATER SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 09.02.2026 | ENDLA TEATER SA | 286 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 06.02.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 25 685 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 04.02.2026 | PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS | 384 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 16.01.2026 | ENDLA TEATER SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 07.01.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 19 728 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 19.11.2025 | ENDLA TEATER SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 17.11.2025 | ENDLA TEATER SA | 2 319 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 11.11.2025 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 11 666 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 07.11.2025 | KAITSELIIT | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |