SVENTLI AUTO OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Jevgeni Avdejev, Aleksandr Trejer ja Vladimir Shmarev. Omanike hulgas on Jevgeni Avdejev, Aleksandr Trejer, Vladimir Shmarev.
SVENTLI AUTO OÜ teenis 2025 aastal 618 891 eurose müügitulu juures 93 169 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aleksandr Trejer (59) | |
| Vladimir Shmarev (60) | |
| Jevgeni Avdejev (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jevgeni Avdejev | 02.09.2023 | 852 € | Ainuomand | |
| Aleksandr Trejer | 02.09.2023 | 852 € | Ainuomand | |
| Vladimir Shmarev | 02.09.2023 | 852 € | Ainuomand |
SVENTLI AUTO OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 618 891 | 613 823 | 687 029 | 755 098 | 500 808 | 319 921 | 309 450 | 298 469 | 281 207 | 191 050 |
| Ärikasum | 93 169 | 113 797 | 164 011 | 150 708 | 48 173 | 6 831 | 43 447 | 15 750 | 20 000 | 8 432 |
| Töötajad | 8 | 14 | 14 | 11 | 10 | 9 | 9 | 9 | 7 | 6 |
| Varad | 784 326 | 749 666 | 705 930 | 312 189 | 158 814 | 91 909 | 95 505 | 66 027 | 55 993 | 37 033 |
| Kokku omakapital | 643 675 | 549 610 | 434 387 | 270 110 | 119 394 | 70 724 | 76 280 | 45 329 | 37 075 | 17 073 |
| Ärirentaablus % | 15 | 19 | 24 | 20 | 10 | 2 | 14 | 5 | 7 | 4 |
| Tööjõukulud | 220 994 | 248 456 | 218 272 | 209 878 | 187 445 | 110 620 | 96 593 | 102 895 | 85 552 | 58 209 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 720 | 1 105 | 971 | 1 188 | 1 167 | 766 | 668 | 712 | 761 | 604 |
| Käibevara | 233 099 | 327 349 | 274 354 | 216 163 | 128 004 | 77 402 | 94 356 | 64 133 | 53 354 | 33 649 |
| Põhivara | 551 227 | 422 317 | 431 576 | 96 026 | 30 810 | 14 507 | 1 149 | 1 894 | 2 639 | 3 384 |
| Kohustused | 140 651 | 200 056 | 271 543 | 42 079 | 39 420 | 21 185 | 19 225 | 20 698 | 18 918 | 19 960 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 94 065 | 115 192 | 164 277 | 150 717 | 48 670 | 6 955 | 43 452 | 15 753 | 20 002 | 8 432 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 618 891 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 770 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 22.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 464 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 04.09.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 844 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 18.08.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 369 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 13.08.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 821 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 13.08.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 11.08.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 172 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 06.08.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 275 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 30.07.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 310 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 14.07.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 260 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2024 | 2020 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 380 | 1312 |