TRENDEKON OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on puidu saagimine ja hööveldamine.
Ettevõtte juht on Kaido Kase. Omanik on Kaido Kase.
TRENDEKON OÜ teenis 2025 aastal 214 726 eurose müügitulu juures 7 706 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kaido Kase (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kaido Kase | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
TRENDEKON OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Puidutööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 726 | 178 026 | 154 812 | 259 779 | 174 131 | 112 909 | 179 379 | 190 553 | 189 249 | 225 020 |
| Ärikasum | 7 706 | 2 153 | 7 060 | 9 718 | 1 604 | −131 851 | −84 015 | 22 494 | 64 531 | 37 285 |
| Töötajad | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 |
| Varad | 312 929 | 329 520 | 326 800 | 308 122 | 292 160 | 284 036 | 417 544 | 489 864 | 462 835 | 388 242 |
| Kokku omakapital | 212 645 | 216 765 | 215 257 | 209 000 | 199 824 | 198 840 | 331 418 | 416 043 | 394 077 | 330 376 |
| Ärirentaablus % | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | -117 | -47 | 12 | 34 | 17 |
| Tööjõukulud | 45 749 | 55 679 | 81 621 | 74 127 | 42 171 | 49 174 | 56 791 | 58 191 | 67 023 | 58 807 |
| Keskmine kuutöötasu | 950 | 867 | 1 017 | 923 | 525 | 613 | 590 | 518 | 596 | 523 |
| Käibevara | 293 058 | 303 559 | 294 749 | 276 071 | 257 456 | 249 332 | 377 518 | 441 484 | 406 101 | 304 159 |
| Põhivara | 19 871 | 25 961 | 32 051 | 32 051 | 34 704 | 34 704 | 40 026 | 48 380 | 56 734 | 84 083 |
| Kohustused | 100 284 | 112 755 | 111 543 | 99 122 | 92 336 | 85 196 | 86 126 | 73 821 | 68 758 | 57 866 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7 352 | 1 508 | 6 257 | 9 176 | 984 | −132 578 | −84 625 | 21 966 | 63 701 | 36 119 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Puidu saagimine ja hööveldamine | 16111 | 214 726 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.10.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 407 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.09.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 283 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.08.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 425 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.07.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 213 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 13.06.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 425 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.05.2022 | EESTI TÖÖTUKASSA | 517 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |