LOGOSERV OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris haridus ja teadus, põhitegevusala on muu mujal liigitamata õpe.
Ettevõtte juht on Ervin Laanvee. Omanik on Ervin Laanvee.
LOGOSERV OÜ teenis 2025 aastal 231 231 eurose müügitulu juures 47 534 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ervin Laanvee (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ervin Laanvee | 01.09.2023 | 2 556 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 231 231 | 221 254 | 232 742 | 220 266 | 153 062 | 164 169 | 228 074 | 237 197 | 304 087 | 218 159 |
| Ärikasum | 47 534 | 3 892 | −15 755 | −19 290 | 17 330 | 12 006 | −38 752 | 17 995 | −7 174 | −1 555 |
| Töötajad | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Varad | 91 104 | 53 594 | 65 829 | 40 210 | 50 225 | 45 446 | 42 273 | 54 921 | 49 652 | 196 566 |
| Kokku omakapital | 54 169 | 6 635 | 2 698 | 18 453 | 37 743 | 20 413 | 8 407 | 47 159 | 30 117 | 38 482 |
| Ärirentaablus % | 21 | 2 | -7 | -9 | 11 | 7 | -17 | 8 | -2 | -1 |
| Tööjõukulud | 63 169 | 53 702 | 50 327 | 39 143 | 31 928 | 24 564 | 35 158 | 36 995 | 25 022 | 21 384 |
| Keskmine kuutöötasu | 984 | 836 | 1 045 | 813 | 663 | 510 | 547 | 576 | 390 | 444 |
| Käibevara | 46 391 | 12 241 | 22 607 | 23 009 | 39 088 | 38 729 | 36 179 | 50 162 | 49 492 | 8 567 |
| Põhivara | 44 713 | 41 353 | 43 222 | 17 201 | 11 137 | 6 717 | 6 094 | 4 759 | 160 | 187 999 |
| Kohustused | 36 935 | 46 959 | 63 131 | 21 757 | 12 482 | 25 033 | 33 866 | 7 762 | 19 535 | 158 084 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 534 | 3 892 | −15 755 | −19 290 | 17 330 | 12 006 | −38 752 | 17 042 | −8 365 | −6 580 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu mujal liigitamata õpe | 85599 | 221 254 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.03.2026 | TALLINNA KANNIKESE LASTEAED | 1 671 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 16.03.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 16.03.2026 | SILLAMÄE LINNAVALITSUS | 397 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.03.2026 | TALLINNA LASTEAED KASEKE | 397 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.03.2026 | SAUE VALLAVALITSUS | 397 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 02.02.2026 | PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED | 570 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.01.2026 | TALLINNA LASTEAED MUDILA | 1 178 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.01.2026 | PÄRNU TAMMSAARE LASTEAED | 1 529 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.01.2026 | TALLINNA NURMENUKU LASTEAED | 2 212 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 12.01.2026 | TALLINNA LASTEAED KARIKAKAR | 1 918 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koolitusfirmade TOP | 92 | 81 | 72-71 | 59-57 | 46-45 | 74-72 | 56-54 | 65-64 | 79 | 52 | 49 | 86 | 49 | 46 | 16 | 49 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| enesejuhtimine.ee | registreeritud | 06.08.2013 | Jah |
| logoserv.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |