TOITLUSTAJA OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, konsultatsioonid, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juht on Virve Hansar. Omanik on Virve Hansar.
TOITLUSTAJA OÜ teenis 2023 aastal 77 822 eurose müügitulu juures 13 817 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Virve Hansar (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Virve Hansar | 17.12.2025 | 2 556 € | ainuomand |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77 822 | 79 672 | 53 527 | 81 519 | 92 133 | 93 171 | 59 142 | 58 235 | 60 470 |
| Ärikasum | 13 817 | 20 291 | 2 357 | 3 754 | 14 918 | 20 488 | −2 910 | −7 826 | 9 399 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Varad | 55 835 | 67 019 | 48 246 | 11 781 | 56 156 | 40 783 | 18 971 | 24 570 | 30 698 |
| Kokku omakapital | 39 911 | 26 094 | 5 803 | 6 740 | 50 034 | 35 116 | 14 628 | 17 538 | 25 364 |
| Ärirentaablus % | 18 | 25 | 4 | 5 | 16 | 22 | -5 | -13 | 16 |
| Tööjõukulud | 20 812 | 19 786 | 22 266 | 31 914 | 29 062 | 22 507 | 27 510 | 24 128 | 14 903 |
| Keskmine kuutöötasu | 648 | 616 | 693 | 497 | 453 | 350 | 428 | 376 | 309 |
| Käibevara | 55 835 | 67 019 | 48 246 | 11 574 | 54 855 | 37 721 | 14 148 | 18 557 | |
| Põhivara | 0 | 207 | 1 301 | 3 062 | 4 823 | 6 013 | |||
| Kohustused | 15 924 | 40 925 | 42 443 | 5 041 | 6 122 | 5 667 | 4 343 | 7 032 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 817 | 20 291 | 2 357 | 3 754 | 14 918 | 20 488 | −2 910 | −7 826 | 9 399 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 81 740 | 97 | Jah |
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 2 872 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.10.2021 | RAE VALLAVALITSUS | 375 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 22.03.2021 | RAE VALLAVALITSUS | 102 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |