PINDI KINNISVARAHALDUS OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, finants, teenus, põhitegevusala on hoonehalduse kombineeritud teenus.
Ettevõtte juhid on Kalev Roosiväli ja Ronald Tõnisson. Omanike hulgas on PINDI GRUPP OÜ, REVON OÜ.
PINDI KINNISVARAHALDUS OÜ teenis 2025 aastal 3,99 miljoni eurose müügitulu juures 140 672 eurot ärikasumit.
Seisuga 18.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PINDI GRUPP OÜ | 01.04.2026 | 2 300 € | Ainuomand | |
| REVON OÜ | 01.04.2026 | 256 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| PINDI PUHASTUS OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand | |
| PINDI RAAMATUPIDAMINE OÜ | 11.06.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| PINDI HALJASTUS OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand | |
| PINDI HEAKORD OÜ | 29.07.2024 | 2 500 € | Ainuomand | |
| PINDI VALDUSTE OÜ | 18.02.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| PINDI EHITUS OÜ | 30.03.2026 | 1 275 € | Ainuomand |
PINDI KINNISVARAHALDUS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid, Kinnisvarahaldus, Kinnisvarahaldus ja -hooldamine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3,99 mln | 3,51 mln | 2,76 mln | 2,33 mln | 1,88 mln | 1,72 mln | 1,8 mln | 2,68 mln | 3,03 mln | 2,56 mln |
| Ärikasum | 140 672 | 190 603 | 272 206 | 117 042 | 13 525 | 41 020 | −9 781 | −52 131 | −16 529 | 47 840 |
| Töötajad | 56 | 53 | 41 | 48 | 52 | 56 | 64 | 86 | 80 | 55 |
| Varad | 1,07 mln | 1,14 mln | 928 576 | 607 830 | 436 957 | 388 707 | 356 980 | 407 715 | 695 190 | 602 236 |
| Kokku omakapital | 406 489 | 486 723 | 561 599 | 283 950 | 167 938 | 154 545 | 113 815 | 124 155 | 176 617 | 193 565 |
| Ärirentaablus % | 4 | 5 | 10 | 5 | 1 | 2 | -1 | -2 | -1 | 2 |
| Tööjõukulud | 1,71 mln | 1,51 mln | 1,11 mln | 1,08 mln | 1,06 mln | 987 685 | 960 415 | 1,06 mln | 1,06 mln | 692 858 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 904 | 1 772 | 1 686 | 1 405 | 1 265 | 1 098 | 935 | 764 | 824 | 769 |
| Käibevara | 817 263 | 964 274 | 831 405 | 510 921 | 346 094 | 279 586 | 219 067 | 240 746 | 564 684 | 468 488 |
| Põhivara | 248 297 | 178 153 | 97 171 | 96 909 | 90 863 | 109 121 | 137 913 | 166 969 | 130 506 | 133 748 |
| Kohustused | 659 071 | 655 704 | 366 977 | 323 880 | 269 019 | 234 162 | 243 165 | 283 560 | 518 573 | 408 671 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 216 289 | 215 124 | 277 649 | 116 012 | 13 393 | 40 730 | −10 340 | −52 462 | −16 948 | 46 667 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonehalduse kombineeritud teenus | 81101 | 1,06 mln | 27 | Jah |
| Hoonete üldpuhastus | 81211 | 914 603 | 23 | Ei |
| Maastiku hooldus ja korrashoid | 81301 | 807 731 | 20 | Ei |
| Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 68321 | 745 070 | 19 | Ei |
| Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 69202 | 397 410 | 10 | Ei |
| Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 81221 | 57 763 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 269 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | TALLINNA ALLIKA LASTEAED | 843 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.08.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 135 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 21.08.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 1 216 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 10.08.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.07.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 471 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 21.07.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 135 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 21.07.2026 | TALLINNA ERIHOOLEKANDE JA REHABILITATSIOONI KESKUS | 1 216 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 10.07.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 22.06.2026 | TALLINNA MARDI LASTEAED | 471 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 694 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kinnisvarafirmade TOP | - | 59 | 42 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 32 |
| Kinnisvarahooldajate TOP | - | 36 | 3 | 9 | 45 | 44 | 58 | 81 | 62 | 30 | 49 | 31 | 7 | - |