STEEL BUCKLE OÜ on asutatud 2020. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on raudteede ja metroo ehitus.
Ettevõtte juhid on Dmitri Butkevitš ja Valeri Fjodorov. Omanike hulgas on Valeri Fjodorov, Dmitri Butkevitš.
STEEL BUCKLE OÜ teenis 2025 aastal 2,26 miljoni eurose müügitulu juures 936 019 eurot ärikasumit.
Seisuga 09.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Dmitri Butkevitš (48) | |
| Valeri Fjodorov (72) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Valeri Fjodorov | 01.09.2023 | 1 850 € | Ainuomand | |
| Dmitri Butkevitš | 01.09.2023 | 650 € | Ainuomand |
STEEL BUCKLE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taristuehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,26 mln | 2,01 mln | 2,2 mln | 2,07 mln | 1,33 mln | 0 |
| Ärikasum | 936 019 | 644 600 | 899 382 | 358 453 | 323 034 | 0 |
| Töötajad | 29 | 31 | 37 | 35 | 30 | 0 |
| Varad | 1,12 mln | 1 mln | 1,11 mln | 722 449 | 651 603 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 806 827 | 466 364 | 785 388 | 429 638 | 323 709 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | 41 | 32 | 41 | 17 | 24 | |
| Tööjõukulud | 777 300 | 665 674 | 764 735 | 663 190 | 365 799 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 669 | 1 337 | 1 287 | 1 180 | 759 | |
| Käibevara | 691 307 | 527 450 | 648 496 | 458 268 | 460 193 | 2 500 |
| Põhivara | 424 178 | 475 627 | 458 390 | 264 181 | 191 410 | 0 |
| Kohustused | 308 658 | 536 713 | 321 498 | 292 811 | 327 894 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 935 096 | 641 750 | 894 472 | 354 348 | 321 209 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Raudteede ja metroo ehitus | 42121 | 2,26 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.07.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 78 766 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 29.04.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 70 995 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 01.04.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 194 945 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 27.03.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 2 553 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 04.03.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 194 945 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 06.02.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 144 637 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 17.10.2025 | TALLINNA LOOMAAED | 5 469 eurot | MAJANDAMISKULUD Loomaaed |
| 30.04.2025 | EESTI RAUDTEE AS | 92 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 05.03.2025 | EESTI RAUDTEE AS | 191 801 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 05.02.2025 | EESTI RAUDTEE AS | 191 801 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Taristuehitajate TOP | 24 | 63 | 31 | - | - |
| Valgamaa TOP | - | 45 | 10 | 22 | 22 |