ISTINA SV OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata hulgikaubandus.
Ettevõtte juht on Tatjana Šibalovskaja. Omanik on Tatjana Šibalovskaja.
ISTINA SV OÜ teenis 2025 aastal 200 149 eurose müügitulu juures 21 521 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tatjana Šibalovskaja | 25.06.2025 | 2 556 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 149 | 0 | 0 | 0 | 1 340 | 94 874 | 83 010 | 79 947 | 57 650 |
| Ärikasum | 21 521 | −708 | 0 | 0 | 4 884 | 9 813 | −4 547 | 6 365 | |
| Töötajad | 1 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Varad | 51 656 | 18 479 | 19 187 | 19 187 | 21 165 | 16 281 | 19 635 | 11 015 | |
| Kokku omakapital | 39 117 | 18 479 | 19 187 | 19 187 | 21 165 | 16 281 | 6 468 | 11 015 | |
| Ärirentaablus % | 11 | 5 | 12 | -6 | 11 | ||||
| Tööjõukulud | 8 937 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Käibevara | 51 656 | 18 479 | 19 187 | 19 187 | 21 165 | 16 281 | 19 635 | 11 015 | |
| Kohustused | 12 539 | 0 | 0 | 0 | 13 167 | 0 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | 20 638 | −708 | 0 | 0 | 4 884 | 9 813 | −4 547 | 6 365 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 200 149 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast