REVAL CNC GROUP OÜ on asutatud 2019. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük.
Ettevõtte juht on Simon Karl-Gunnar Stenbäck. Omanik on Simon Karl-Gunnar Stenbäck.
REVAL CNC GROUP OÜ teenis 2024 aastal 375 670 eurose müügitulu juures 109 622 eurot ärikasumit.
Seisuga 11.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Simon Karl-Gunnar Stenbäck (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Simon Karl-Gunnar Stenbäck | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
REVAL CNC GROUP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide ja -kaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 375 670 | 312 323 | 234 882 | 239 474 | 198 375 | 0 |
| Ärikasum | 109 622 | 59 961 | 71 445 | 41 284 | 2 824 | 0 |
| Töötajad | 0 | 0 | ||||
| Varad | 321 644 | 155 591 | 104 310 | 38 977 | 84 878 | 0 |
| Kokku omakapital | 206 098 | 132 403 | 90 919 | 28 382 | 2 619 | 0 |
| Ärirentaablus % | 29 | 19 | 30 | 17 | 1 | |
| Tööjõukulud | 14 963 | 14 943 | 11 742 | 13 257 | ||
| Käibevara | 124 014 | 155 591 | 104 310 | 38 977 | 84 878 | 0 |
| Kohustused | 115 546 | 23 188 | 13 391 | 10 595 | 82 259 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 108 785 | 58 776 | 67 419 | 40 763 | 2 619 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 47529 | 375 670 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.12.2021 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 152 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |