WERNECO OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Priit Värnomasing. Omanik on Priit Värnomasing.
WERNECO OÜ teenis 2025 aastal 913 291 eurose müügitulu juures 59 577 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Priit Värnomasing (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Priit Värnomasing | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
WERNECO OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandustehnika konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 913 291 | 473 487 | 760 698 | 1,55 mln | 1,17 mln | 602 093 | 177 148 | 429 590 | 2,8 mln | 3 mln |
| Ärikasum | 59 577 | −15 818 | −105 514 | 69 208 | −686 552 | −47 462 | −63 623 | −71 796 | 1,14 mln | 167 719 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||
| Varad | 173 730 | 116 514 | 132 313 | 318 446 | 190 391 | 880 046 | 930 351 | 1,05 mln | 1,14 mln | 549 347 |
| Kokku omakapital | 159 650 | 100 067 | 115 877 | 233 888 | 183 366 | 874 562 | 916 739 | 1,02 mln | 1,11 mln | −5 452 |
| Ärirentaablus % | 7 | -3 | -14 | 4 | -59 | -8 | -36 | -17 | 41 | 6 |
| Tööjõukulud | 25 831 | 30 601 | 30 536 | 30 536 | 20 357 | 20 357 | 20 357 | 20 357 | 28 386 | 15 723 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 268 | 1 268 | 1 768 | 979 | ||||||
| Käibevara | 164 810 | 88 741 | 72 957 | 225 838 | 143 164 | 819 638 | 917 848 | 1,02 mln | 1,07 mln | 458 049 |
| Põhivara | 8 920 | 27 773 | 59 356 | 92 608 | 47 227 | 60 408 | 12 503 | 22 342 | 68 943 | 91 298 |
| Kohustused | 14 080 | 16 447 | 16 436 | 84 558 | 7 025 | 5 484 | 13 612 | 24 885 | 33 056 | 554 799 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 59 583 | −15 810 | −105 508 | 69 217 | −686 545 | −37 526 | −54 966 | −72 227 | 1,14 mln | 160 600 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 46611 | 913 291 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 405 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 17.06.2026 | MULGI VEEVÄRK OÜ | 552 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 11.06.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 02.09.2025 | MULGI VEEVÄRK OÜ | 340 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 07.07.2025 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 331 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 19.04.2024 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 586 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 27.06.2022 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |