SA KUIVATI OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Veikko Vahar. Omanik on OILSEEDS TEENUSED OÜ.
Seisuga 14.10.2026 on ettevõttel 323 719 eurone maksuvõlg. Esitamata on tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Veikko Vahar (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| OILSEEDS TEENUSED OÜ | 02.09.2023 | 301 000 € | Ainuomand |
SA KUIVATI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,44 mln | 1,13 mln | 616 174 | 559 909 | 569 656 | 632 752 | 547 222 | 687 547 | 514 776 | 450 218 |
| Ärikasum | −516 583 | −212 315 | 21 337 | 25 852 | −10 231 | 115 145 | 145 185 | 112 102 | −100 728 | −132 |
| Töötajad | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Varad | 1,51 mln | 1,34 mln | 1,06 mln | 1,2 mln | 3,55 mln | 3,66 mln | 3,57 mln | 2,07 mln | 1,66 mln | 1,49 mln |
| Kokku omakapital | −296 919 | 240 441 | 488 604 | 501 733 | 1,78 mln | 1,05 mln | 1,07 mln | 699 804 | 326 241 | 517 265 |
| Ärirentaablus % | -36 | -19 | 3 | 5 | -2 | 18 | 27 | 16 | -20 | 0 |
| Tööjõukulud | 142 151 | 137 653 | 129 215 | 110 009 | 143 190 | 142 516 | 124 784 | 116 865 | 101 038 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 771 | 1 715 | 2 012 | 1 713 | 2 230 | 2 219 | 1 943 | 1 820 | 1 573 | |
| Käibevara | 919 591 | 711 593 | 352 077 | 369 177 | 1,27 mln | 1,34 mln | 1,11 mln | 1,2 mln | 990 017 | 902 524 |
| Põhivara | 586 542 | 631 881 | 706 011 | 832 606 | 2,28 mln | 2,33 mln | 2,45 mln | 865 022 | 672 146 | |
| Kohustused | 1,8 mln | 1,1 mln | 569 484 | 700 050 | 1,77 mln | 2,61 mln | 2,5 mln | 1,37 mln | 1,34 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −537 360 | −248 163 | −1 389 | −34 621 | −172 701 | −13 053 | 16 568 | 18 563 | −191 024 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 1,44 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 262 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 3 604 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 72 716 € | 0 € | 0 € |
| Raskeveokimaks | 671 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 424 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 161 385 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 44 333 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 40 324 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 323 719 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 419 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 06.02.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 27 323 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 19.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 010 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 69 321 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.04.2023 | KESKKONNAAMET | 3 200 eurot | MUUD TOETUSED Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 22.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 613 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 21.02.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 346 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 24.01.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 30 832 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 85 934 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 08.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 39 160 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |