RANNAROOTSI LIHATÖÖSTUS AS on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, toiduainetööstus, põhitegevusala on liha- ja linnulihatoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Karmo Aksel ja Marius Möllits. Omanik on 4HOLDING GRUPP OÜ.
RANNAROOTSI LIHATÖÖSTUS AS teenis 2024 aastal 27,24 miljoni eurose müügitulu juures 917 515 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| 4HOLDING GRUPP OÜ | 13.11.2025 | 484 438 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| POULTRY MEAT OÜ | 04.09.2025 | 10 000 € | ainuomand |
RANNAROOTSI LIHATÖÖSTUS AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Lihatööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27,24 mln | 25,96 mln | 24,76 mln | 20,76 mln | 20,93 mln | 19,99 mln | 20,23 mln | 19,11 mln | 17,69 mln | 16,31 mln | ||
| Ärikasum | 917 515 | 429 009 | 927 841 | 1,4 mln | 1,65 mln | 541 808 | 1,61 mln | 1,01 mln | 1,56 mln | 1,88 mln | ||
| Töötajad | 179 | 168 | 170 | 166 | 163 | 171 | 182 | 185 | 185 | 158 | ||
| Varad | 19,93 mln | 19,21 mln | 26,66 mln | 25,9 mln | 24,42 mln | 24,01 mln | 22,12 mln | 19,12 mln | 18,8 mln | 16,9 mln | ||
| Kokku omakapital | 15,6 mln | 14,76 mln | 20,57 mln | 19,45 mln | 17,91 mln | 16,14 mln | 15,5 mln | 13,84 mln | 12,97 mln | 11,04 mln | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 2 | 4 | 7 | 8 | 3 | 8 | 5 | 9 | 12 | ||
| Tööjõukulud | 4,02 mln | 3,8 mln | 3,7 mln | 3,23 mln | 3,06 mln | 2,99 mln | 2,95 mln | 2,8 mln | 2,67 mln | 2,12 mln | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 400 | 1 408 | 1 357 | 1 210 | 1 170 | 1 087 | 1 009 | 942 | 900 | 837 | ||
| Käibevara | 15,26 mln | 10,11 mln | 8,64 mln | 6,75 mln | 6,3 mln | 6,54 mln | 6,07 mln | 4,65 mln | 4,36 mln | 3,51 mln | ||
| Põhivara | 4,67 mln | 9,1 mln | 18,02 mln | 19,15 mln | 18,13 mln | 17,47 mln | 16,05 mln | 14,47 mln | 14,43 mln | 13,39 mln | ||
| Kohustused | 4,33 mln | 4,45 mln | 6,09 mln | 6,45 mln | 6,52 mln | 7,87 mln | 6,62 mln | 5,28 mln | 5,83 mln | 5,86 mln | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 841 244 | −4,48 mln | 1,12 mln | 4,04 mln | 1,77 mln | 635 256 | 1,66 mln | 1,09 mln | 1,62 mln | 1,95 mln | ||
| Dividendid | 0 | 1,33 mln | 0 | 2,5 mln | 0 | 300 000 | 100 000 | 200 000 | 100 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 10131 | 22,83 mln | 84 | Jah |
| Muude toidukaupade hulgimüük | 46381 | 2,25 mln | 8 | Ei |
| Liha ja lihatoodete hulgimüük | 46321 | 1,21 mln | 4 | Ei |
| Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 10891 | 764 032 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 531 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 29.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 417 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 29.04.2026 | TARTU HOOLDEKODU | 449 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 27.04.2026 | MAARDU LINNAVALITSUS | 378 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 503 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 24.04.2026 | TARTU PEREKESKUS | 63 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 24.04.2026 | TARTU PEREKESKUS | 146 eurot | MAJANDAMISKULUD Turvakoduteenus |
| 23.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 589 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 21.04.2026 | TARTU HOOLDEKODU | 403 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 20.04.2026 | TÜRI VALLAVALITSUS | 234 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 251 | 1041 | - | - | - | - | 118 | - | - | 62 | - | 157 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Läänemaa TOP | 22 | 104 | 39 | 3-4 | 7 | 47 | 6 | 27 | 12 | 8 | 12 | 12 | 41 | 25 | 6 | 1 | 13 | - | - | - | - | 11 | 42 | - | - | - |
| Ekspordi TOP | 524 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 454 | - | - | - | - | - | 239 | 386 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 444 | - | - | - | 323 | - | - | - | - |
| Toiduainetööstuse TOP | 30 | 117 | 29 | 4 | 8 | - | 14 | 43 | 13-14 | 3 | - | 21 | 47 | 37 | - | 5 | 37 | 43 | 8 | 30 | 19 | 18 | 66 | 61 | 35 | 34 |
| Toidutootjate TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | 13-14 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| maitsetahe.ee | registreeritud | 10.07.2024 | Jah |
| rannarootsi.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |