SABORES OÜ on asutatud 2019. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranitegevus.
Ettevõtte juht on Simon Pedro De Rivi. Omanik on Simon Pedro De Rivi.
SABORES OÜ teenis 2025 aastal 629 834 eurose müügitulu juures −7 316 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 5 508 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Simon Pedro De Rivi (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Simon Pedro De Rivi | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| VALTIK OÜ | 02.11.2026 | 1 € | Ainuomand |
SABORES OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 629 834 | 608 188 | 534 491 | 444 564 | 231 969 | 140 534 | 73 433 | 0 |
| Ärikasum | −7 316 | 62 475 | 20 759 | 14 176 | 15 327 | −6 511 | −15 077 | 0 |
| Töötajad | 10 | 10 | 8 | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Varad | 129 916 | 128 530 | 86 123 | 40 559 | 46 354 | 30 178 | 37 897 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 81 164 | 88 363 | 25 823 | 5 021 | −3 716 | −19 088 | −12 577 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | -1 | 10 | 4 | 3 | 7 | -5 | -21 | |
| Tööjõukulud | 162 644 | 126 091 | 126 119 | 105 881 | 40 680 | 19 306 | 6 347 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 013 | 785 | 982 | 824 | 633 | 601 | 395 | |
| Käibevara | 119 447 | 114 892 | 70 558 | 34 845 | 37 051 | 16 646 | 22 300 | 2 500 |
| Põhivara | 10 469 | 13 638 | 15 565 | 5 714 | 9 303 | 13 532 | 15 597 | 0 |
| Kohustused | 48 752 | 40 167 | 60 300 | 35 538 | 50 070 | 49 266 | 50 474 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7 199 | 62 540 | 20 802 | 8 737 | 15 372 | −6 511 | −15 077 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranitegevus | 5611 | 629 834 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 701 € | 701 € | 0 € |
| Käibemaks | 4 807 € | 4 807 € | 0 € |
| Kokku | 5 508 € | 5 508 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 10.07.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 10.07.2026 | KLIIMAMINISTEERIUM | 240 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 29.01.2025 | RIIGIKANTSELEI | 380 eurot | TÖÖJÕUKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 02.01.2025 | 304 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus | |
| 20.02.2024 | EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA | 125 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 20.02.2024 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 686 eurot | TÖÖJÕUKULUD Erihaigla teenused |
| 04.01.2024 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 707 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 04.01.2024 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 707 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 29.12.2023 | ÕIGUSKANTSLERI KANTSELEI | 3 430 eurot | TÖÖJÕUKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 27.11.2023 | TARBIJAKAITSE JA TEHNILISE JÄRELEVALVE AMET | 624 eurot | TÖÖJÕUKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| sigalavaca.ee | registreeritud | 29.03.2019 | Jah |