UPEX LS OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine.
Ettevõtte juht on Urmas Palk. Omanik on Urmas Palk.
UPEX LS OÜ teenis 2025 aastal 913 162 eurose müügitulu juures 114 790 eurot ärikasumit.
Seisuga 13.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Urmas Palk (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Urmas Palk | 01.09.2023 | 10 225 € | Ainuomand |
UPEX LS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Logistika, Ekspedeerimine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 913 162 | 972 131 | 838 473 | 748 975 | 437 467 | 228 069 | 970 492 | 595 521 | 420 291 | 282 246 |
| Ärikasum | 114 790 | 31 612 | 13 903 | 13 376 | −16 177 | −69 644 | 124 824 | 21 602 | 6 244 | −14 640 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Varad | 391 682 | 298 421 | 286 494 | 172 876 | 134 548 | 126 088 | 207 069 | 122 132 | 68 396 | 76 809 |
| Kokku omakapital | 263 581 | 148 848 | 117 271 | 103 385 | 90 008 | 106 182 | 175 827 | 51 036 | 29 527 | 23 375 |
| Ärirentaablus % | 13 | 3 | 2 | 2 | -4 | -31 | 13 | 4 | 1 | -5 |
| Tööjõukulud | 88 403 | 70 897 | 60 377 | 60 377 | 59 227 | 56 062 | 38 216 | 25 616 | 23 971 | 36 423 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 753 | 2 208 | 1 880 | 1 880 | 1 844 | 1 746 | 1 190 | 1 595 | 1 493 | 2 268 |
| Käibevara | 354 078 | 281 668 | 275 224 | 166 509 | 132 316 | 122 525 | 202 175 | 118 429 | 66 471 | 68 717 |
| Põhivara | 37 604 | 16 753 | 11 270 | 6 367 | 2 232 | 3 563 | 4 894 | 3 703 | 1 925 | 8 092 |
| Kohustused | 128 101 | 149 573 | 169 223 | 69 491 | 44 540 | 19 906 | 31 242 | 71 096 | 38 869 | 53 434 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 114 733 | 31 577 | 13 886 | 13 377 | −16 174 | −69 645 | 124 791 | 21 509 | 6 152 | −14 799 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 52261 | 913 162 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | KULTUURIMINISTEERIUM | 3 065 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 06.05.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 397 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 27.04.2026 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 402 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 06.03.2026 | ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA | 6 928 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 26.03.2025 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 353 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 05.02.2025 | EESTI KESKKONNAUURINGUTE KESKUS OÜ | 353 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 19.12.2024 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 605 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.12.2024 | EESTI KUNSTIAKADEEMIA | 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 06.12.2024 | ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA | 5 000 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 28.02.2024 | ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA | 2 986 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |
| 2021 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 169 | - | - | - | - | - | - |
| Ekspediitor- ja Agenteerimisfirmade TOP | - | 46 | 31 | 66 | 40 | 39 | 21 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| upex.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |