ROVAX OÜ on asutatud 2019. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on hoonestusprojektide arendus.
Ettevõtte juht on Karl Okas. Omanik on Karl Okas.
ROVAX OÜ teenis 2025 aastal 80 200 eurose müügitulu juures 29 874 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Karl Okas (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Karl Okas | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 200 | 101 880 | 75 991 | 52 088 | 38 175 | 11 700 | 59 728 | 0 |
| Ärikasum | 29 874 | 32 524 | 8 326 | 4 000 | 1 548 | 3 158 | 2 501 | 0 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Varad | 65 028 | 49 917 | 20 852 | 10 053 | 7 169 | 6 698 | 3 652 | 0 |
| Kokku omakapital | 61 885 | 39 324 | 19 235 | 9 357 | 5 358 | 6 610 | 2 501 | 0 |
| Ärirentaablus % | 37 | 32 | 11 | 8 | 4 | 27 | 4 | |
| Tööjõukulud | 11 936 | 23 047 | 7 225 | 6 150 | 6 121 | 2 873 | 8 662 | 2 |
| Keskmine kuutöötasu | 743 | 1 435 | 450 | 383 | 381 | 179 | 539 | |
| Käibevara | 65 028 | 49 917 | 20 852 | 10 053 | 7 169 | 6 698 | 3 652 | 0 |
| Kohustused | 3 143 | 10 593 | 1 617 | 696 | 1 811 | 88 | 1 151 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 28 970 | 32 524 | 8 328 | 4 000 | 1 547 | 3 159 | 2 501 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonestusprojektide arendus | 68121 | 80 200 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast