RÜÄRÄÄK OÜ on asutatud 2018. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris toiduainetööstus, põhitegevusala on jahu ja tangainete tootmine.
Ettevõtte juht on Allar Asi. Omanike hulgas on Allar Asi, Helina Kärgenberg.
RÜÄRÄÄK OÜ teenis 2025 aastal 115 516 eurose müügitulu juures 25 748 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Allar Asi (52) | |
| Helina Kärgenberg (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Allar Asi | 02.09.2023 | 1 750 € | Ainuomand | |
| Helina Kärgenberg | 02.09.2023 | 750 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 516 | 120 216 | 118 917 | 126 442 | 162 791 | 152 510 | 112 615 | 0 |
| Ärikasum | 25 748 | 17 444 | 29 215 | 37 821 | 58 185 | 36 071 | 38 999 | 0 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Varad | 296 308 | 280 293 | 241 335 | 209 583 | 178 789 | 121 820 | 82 148 | 0 |
| Kokku omakapital | 277 429 | 252 246 | 234 995 | 205 780 | 167 957 | 109 770 | 73 699 | 0 |
| Ärirentaablus % | 22 | 15 | 25 | 30 | 36 | 24 | 35 | |
| Tööjõukulud | 12 733 | 12 271 | 10 110 | 6 137 | 15 395 | 11 535 | 2 007 | 6 |
| Keskmine kuutöötasu | 793 | 764 | 630 | 382 | 479 | 359 | 125 | |
| Käibevara | 281 779 | 252 396 | 226 945 | 185 701 | 153 820 | 88 205 | 54 258 | 0 |
| Põhivara | 14 529 | 27 897 | 14 390 | 23 882 | 24 969 | 33 615 | 27 890 | 0 |
| Kohustused | 18 879 | 28 047 | 6 340 | 3 803 | 10 832 | 12 050 | 8 449 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 183 | 17 251 | 29 215 | 37 823 | 58 187 | 36 071 | 38 999 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Jahu ja tangainete tootmine | 10611 | 115 516 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | TARTU LASTEAED RUKKILILL | 63 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 28.09.2026 | TARTU LASTEAED PÄÄSUPESA | 46 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 31.08.2026 | HALJALA VALLAVALITSUS | 115 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 19.08.2026 | TARTU LASTEAED RUKKILILL | 77 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 19.08.2026 | TARTU LASTEAED PÄÄSUPESA | 37 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 15.06.2026 | TARTU LASTEAED TRIPSIK | 29 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.05.2026 | TARTU LASTEAED TRIPSIK | 38 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 27.05.2026 | TARTU LASTEAED PÄÄSUPESA | 37 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 18.05.2026 | TARTU LASTEAED RUKKILILL | 65 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 13.05.2026 | TARTU LASTEAED TRIPSIK | 51 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |