VARMEKON GRUPP OÜ on asutatud 2018. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Valdeko Sikka. Omanik on Valdeko Sikka.
VARMEKON GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 489 282 eurose müügitulu juures 65 570 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Valdeko Sikka (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Valdeko Sikka | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 489 282 | 183 082 | 336 461 | 102 778 | 459 147 | 491 282 | 416 101 | 0 |
| Ärikasum | 65 570 | 62 133 | 200 297 | 64 682 | 305 835 | 250 736 | 40 941 | 0 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
| Varad | 978 685 | 890 361 | 861 780 | 713 804 | 619 100 | 262 927 | 55 282 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 935 703 | 876 708 | 823 888 | 631 818 | 568 763 | 262 927 | 43 441 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | 13 | 34 | 60 | 63 | 67 | 51 | 10 | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 5 530 | 27 162 | 0 | ||
| Käibevara | 376 405 | 561 607 | 714 326 | 618 299 | 152 028 | 42 501 | 12 522 | 2 500 |
| Põhivara | 602 280 | 328 754 | 147 454 | 95 505 | 467 072 | 220 426 | 42 760 | 0 |
| Kohustused | 42 982 | 13 653 | 37 892 | 81 986 | 50 337 | 0 | 11 841 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 58 995 | 53 900 | 192 070 | 63 054 | 305 836 | 250 736 | 40 941 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 391 426 | 80 | Jah |
| Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 71121 | 97 856 | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast