KEHARAVI OÜ on asutatud 2014. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on taastusravi.
Ettevõtte juht on Merit Pülse. Omanik on Merit Pülse.
KEHARAVI OÜ teenis 2025 aastal 13 080 eurose müügitulu juures −427 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Merit Pülse (38) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Merit Pülse | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 080 | 22 935 | 19 424 | 13 783 | 16 189 | 11 948 | 12 740 | 4 430 |
| Ärikasum | −427 | 910 | 1 702 | −965 | 1 807 | 339 | ||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Varad | 5 764 | 6 298 | 5 765 | 4 797 | 5 875 | 8 054 | ||
| Kokku omakapital | 5 312 | 5 739 | 4 829 | 4 327 | 5 297 | 6 032 | ||
| Ärirentaablus % | -3 | 4 | 9 | -7 | 11 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 10 906 | 19 999 | 17 370 | 14 390 | 13 722 | 10 244 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 679 | 1 246 | 1 082 | 896 | 855 | 638 | ||
| Käibevara | 5 764 | 6 298 | 5 765 | 4 797 | 5 875 | 8 054 | ||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Kohustused | 452 | 559 | 936 | 470 | 578 | 2 022 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −427 | 910 | 1 702 | −970 | 1 765 | 336 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Taastusravi | 86951 | 13 080 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| keharavi.ee | registreeritud | 18.02.2024 | Jah |