SINDELKATUSE OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Rain Tomson. Omanik on Rain Tomson.
SINDELKATUSE OÜ teenis 2025 aastal 382 000 eurose müügitulu juures −523 eurot ärikahjumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rain Tomson (57) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rain Tomson | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
SINDELKATUSE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Katuse- ja fassaaditööd, Ehitusmaterjalide ja -kaupade müük, Katusetööd konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 382 000 | 473 347 | 510 758 | 340 784 | 437 086 | 317 358 | 287 075 | 224 501 | 193 323 | 205 794 |
| Ärikasum | −523 | 270 712 | 9 010 | 4 397 | 1 279 | −13 270 | −56 562 | 2 125 | −6 754 | −12 210 |
| Töötajad | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Varad | 669 960 | 776 755 | 492 882 | 514 936 | 488 315 | 481 139 | 459 759 | 503 323 | 516 210 | 594 781 |
| Kokku omakapital | 617 286 | 618 138 | 351 321 | 344 432 | 357 610 | 356 999 | 371 493 | 386 646 | 384 542 | 355 698 |
| Ärirentaablus % | 0 | 57 | 2 | 1 | 0 | -4 | -20 | 1 | -3 | -6 |
| Tööjõukulud | 55 042 | 128 292 | 64 594 | 43 280 | 49 641 | 28 619 | 38 597 | 26 215 | 23 069 | 27 133 |
| Keskmine kuutöötasu | 857 | 1 998 | 1 006 | 899 | 773 | 594 | 801 | 544 | 479 | 563 |
| Käibevara | 366 395 | 523 831 | 227 616 | 293 695 | 312 628 | 307 009 | 276 363 | 364 729 | 381 336 | 436 715 |
| Põhivara | 303 565 | 252 924 | 265 266 | 221 241 | 175 687 | 174 130 | 183 396 | 138 594 | 134 874 | 158 066 |
| Kohustused | 52 674 | 158 617 | 141 561 | 170 504 | 130 705 | 124 140 | 88 266 | 116 677 | 131 668 | 239 083 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −852 | 267 102 | 6 888 | −13 178 | 611 | −14 494 | −65 000 | 2 104 | −9 187 | −2 655 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 220 402 | 58 | Jah |
| Katusetööd | 43411 | 161 598 | 42 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 02.07.2025 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 380 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 25.07.2022 | JÄRVAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 488 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2025 | 2024 | 2009 | |
|---|---|---|---|
| Katuse- ja fassaaditööde TOP | 7 | 57 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 1926 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| 2x2.ee | registreeritud | 27.03.2023 | Jah |
| dekoratiivkivid.ee | registreeritud | 05.03.2012 | Jah |
| sindelkatus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |