LUXADOR EESTI OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muude toidukaupade hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Roman Kogan, Tanel Siimon ja Magnus Kõur. Omanike hulgas on Roman Kogan, Tanel Siimon, CAMIROSA OÜ.
LUXADOR EESTI OÜ teenis 2025 aastal 2,55 miljoni eurose müügitulu juures −161 281 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Roman Kogan (46) | |
| Magnus Kõur (46) | |
| Tanel Siimon (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Roman Kogan | 01.09.2023 | 884 € | Ainuomand | |
| Tanel Siimon | 01.09.2023 | 884 € | Ainuomand | |
| CAMIROSA OÜ | 01.09.2023 | 884 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| ECKERON OÜ | 04.12.2024 | 2 555 € | Ainuomand |
LUXADOR EESTI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toidu- ja esmatarbekaupade müük, Esmatarbekaupade jae- ja hulgimüük, Kaubandus, Jae- ja hulgimüük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,55 mln | 2,43 mln | 2,62 mln | 2,6 mln | 3,09 mln | 2,14 mln | 1,53 mln | 1,22 mln | 857 549 | 491 244 |
| Ärikasum | −161 281 | −72 831 | −54 549 | 93 513 | 146 060 | 124 413 | 103 974 | 77 286 | 190 412 | 8 927 |
| Töötajad | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 9 | 10 | 10 |
| Varad | 1,98 mln | 1,94 mln | 1,95 mln | 2,05 mln | 1,87 mln | 1,47 mln | 937 247 | 654 630 | 417 279 | 268 492 |
| Kokku omakapital | 419 785 | 581 033 | 653 845 | 708 356 | 614 797 | 468 927 | 345 153 | 242 708 | 175 397 | 44 198 |
| Ärirentaablus % | -6 | -3 | -2 | 4 | 5 | 6 | 7 | 6 | 22 | 2 |
| Tööjõukulud | 204 044 | 189 370 | 255 335 | 227 190 | 239 949 | 182 914 | 169 831 | 178 022 | 160 987 | 120 825 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 118 | 1 685 | 2 272 | 2 021 | 2 135 | 1 627 | 1 511 | 1 232 | 1 003 | 753 |
| Käibevara | 1,8 mln | 1,73 mln | 1,73 mln | 1,87 mln | 1,76 mln | 1,37 mln | 874 154 | 620 611 | 399 888 | 192 882 |
| Põhivara | 183 294 | 205 142 | 215 130 | 182 239 | 109 479 | 97 552 | 63 093 | 34 019 | 17 391 | 75 610 |
| Kohustused | 1,56 mln | 1,36 mln | 1,29 mln | 1,34 mln | 1,26 mln | 999 011 | 592 094 | 411 922 | 241 882 | 224 294 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −161 249 | −72 812 | −54 510 | 93 559 | 145 870 | 123 774 | 102 445 | 67 311 | 131 199 | 7 974 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude toidukaupade hulgimüük | 46381 | 2,43 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 03.11.2023 | ANIJA VALLAVALITSUS | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 09.09.2022 | ANIJA VALLAVALITSUS | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalsete riskirühmade kaitse |
| 13.08.2021 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 3 054 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 12.02.2021 | KURESSAARE HAIGLA SA | 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2020 | 2019 | 2011 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 193 | 464-466 | 147 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| calcitol.ee | registreeritud | 04.05.2020 | Jah |
| cardioza.ee | registreeritud | 02.09.2020 | Jah |
| citromax.ee | registreeritud | 07.05.2020 | Jah |
| dimmuno.ee | registreeritud | 08.01.2021 | Jah |
| dlastele.ee | registreeritud | 08.01.2021 | Jah |
| ginkgo.ee | registreeritud | 05.06.2020 | Jah |
| ipharma.ee | registreeritud | 18.12.2011 | Jah |
| liverta.ee | registreeritud | 16.04.2020 | Jah |
| luxador.ee | registreeritud | 28.04.2023 | Jah |
| luxador24.ee | registreeritud | 28.04.2023 | Jah |