SINILILLE OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus.
Ettevõtte juht on Raivo Lillemaa. Omanik on Raivo Lillemaa.
SINILILLE OÜ teenis 2025 aastal 1,15 miljoni eurose müügitulu juures 3 789 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raivo Lillemaa (61) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Raivo Lillemaa | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
SINILILLE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused, Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,15 mln | 1,01 mln | 1,07 mln | 841 492 | 655 600 | 555 567 | 488 478 | 399 761 | 203 276 | 161 798 |
| Ärikasum | 3 789 | 8 203 | 46 093 | 29 733 | 2 895 | 4 877 | 1 943 | 3 986 | 5 564 | 53 |
| Töötajad | 18 | 15 | 13 | 11 | 13 | 14 | 13 | 10 | 8 | 7 |
| Varad | 209 479 | 217 946 | 193 513 | 167 961 | 68 444 | 79 900 | 60 595 | 54 987 | 30 422 | 28 449 |
| Kokku omakapital | 98 701 | 97 074 | 92 219 | 49 493 | 20 134 | 17 239 | 12 362 | 10 419 | 6 432 | 868 |
| Ärirentaablus % | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Tööjõukulud | 232 927 | 185 575 | 153 849 | 127 852 | 101 833 | 102 813 | 84 807 | 69 179 | 38 003 | 27 628 |
| Keskmine kuutöötasu | 806 | 771 | 737 | 724 | 488 | 457 | 406 | 431 | 296 | 246 |
| Käibevara | 97 212 | 95 528 | 121 767 | 85 045 | 56 221 | 61 320 | 40 144 | 31 507 | 22 869 | 21 432 |
| Põhivara | 112 267 | 122 418 | 71 746 | 82 916 | 12 223 | 18 580 | 20 451 | 23 480 | 7 553 | 7 017 |
| Kohustused | 110 778 | 120 872 | 101 294 | 118 468 | 48 310 | 62 661 | 48 233 | 44 568 | 23 990 | 27 581 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 627 | 4 855 | 42 726 | 29 359 | 2 895 | 4 877 | 1 943 | 3 987 | 5 564 | 53 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 995 364 | 87 | Jah |
| Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 56221 | 100 562 | 9 | Ei |
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 53 702 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 07.08.2026 | KAITSELIIT | 805 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 07.08.2026 | KAITSELIIT | 193 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 04.08.2026 | KAITSELIIT | 1 017 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 04.08.2026 | KAITSELIIT | 244 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 04.08.2026 | KAITSELIIT | 66 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu riigikaitse |
| 03.07.2026 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 998 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 03.07.2026 | KAITSELIIT | 216 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 03.07.2026 | KAITSELIIT | 52 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 22.06.2026 | KAITSELIIT | 1 041 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 162 | 100 | 111-112 | - |
| Viljandimaa TOP | 166 | - | - | - |
| Gaselli TOP | 1107 | 1846 | - | - |
| Cateringi TOP | - | - | - | 15 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| objektkiirtoit.ee | registreeritud | 07.04.2020 | Jah |
| sinilillecatering.ee | registreeritud | 16.09.2015 | Jah |
| ukuarukohvik.ee | registreeritud | 13.01.2016 | Jah |