ASULA OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, reklaamindus, tekstiilitööstus, masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on kokkupandavate metallehitiste tootmine.
Ettevõtte juht on Rain Saar. Omanik on Helina Saar.
ASULA OÜ teenis 2025 aastal 2,73 miljoni eurose müügitulu juures 140 502 eurot ärikasumit.
Seisuga 08.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rain Saar (50) | |
| Helina Saar (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Helina Saar | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
ASULA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus2, Masina- ja metallitööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,73 mln | 2,78 mln | 3,04 mln | 1,58 mln | 2,5 mln | 1,38 mln | 1,39 mln | 1,11 mln | 590 941 | 77 061 | |
| Ärikasum | 140 502 | 308 663 | 361 182 | 127 897 | 529 699 | −141 289 | 185 051 | 225 359 | 56 934 | 1 078 | |
| Töötajad | 10 | 10 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 1 | 1 | |
| Varad | 998 391 | 917 155 | 792 825 | 1,65 mln | 768 740 | 871 185 | 499 756 | 392 892 | 268 999 | 36 444 | |
| Kokku omakapital | 779 681 | 639 044 | 374 508 | 587 965 | 524 349 | 266 090 | 273 753 | 280 391 | 60 089 | 3 626 | |
| Ärirentaablus % | 5 | 11 | 12 | 8 | 21 | -10 | 13 | 20 | 1 | -2893 | |
| Tööjõukulud | 304 287 | 230 832 | 242 593 | 206 288 | 128 743 | 149 355 | 94 157 | 78 511 | 12 667 | 29 769 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 895 | 1 438 | 1 679 | 1 606 | 1 002 | 1 163 | 733 | 611 | 1 854 | ||
| Käibevara | 860 697 | 857 490 | 725 664 | 737 144 | 405 129 | 443 528 | 214 456 | 168 538 | 128 835 | 22 809 | |
| Põhivara | 137 694 | 59 665 | 67 161 | 912 708 | 363 611 | 427 657 | 285 300 | 224 354 | 140 164 | 13 635 | |
| Kohustused | 218 710 | 278 111 | 418 317 | 1,06 mln | 244 391 | 605 095 | 226 003 | 112 501 | 208 910 | 32 818 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 140 637 | 312 104 | 356 304 | 123 631 | 526 018 | −146 663 | 180 862 | 220 302 | 56 463 | 3 650 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 25111 | 2,54 mln | 93 | Jah |
| Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 13929 | 184 882 | 7 | Ei |
| Reklaamiagentuuride tegevus | 73111 | 4 307 | 0 | Ei |
| Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 47921 | 273 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.06.2026 | KAITSELIIT | 20 196 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 25.06.2026 | KAITSELIIT | 84 150 eurot | PÕHIVARA Muu riigikaitse |
| 05.05.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 5 246 eurot | PÕHIVARA Raudteetransport |
| 16.04.2025 | EESTI LIINIRONGID AS | 3 508 eurot | PÕHIVARA Raudteetransport |
| 27.12.2024 | TARTU LINNAVALITSUS | 23 729 eurot | PÕHIVARA Jäätmekäitlus |
| 20.12.2024 | KAITSELIIT | 11 101 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 20.12.2024 | KAITSELIIT | 50 460 eurot | PÕHIVARA Muu riigikaitse |
| 18.10.2024 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 21 167 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 02.05.2024 | KAITSELIIT | 7 527 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 02.05.2024 | KAITSELIIT | 34 215 eurot | PÕHIVARA Muu riigikaitse |
| 2026 | 2025 | 2024 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|
| Ehitusmaterjalitootjate TOP | 136 | 68 | - | - |
| Gaselli TOP | 405 | - | - | 546 |
| Tööstuste koond TOP | - | 466 | 119 | - |
| Perefirmade TOP | - | 107 | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| asula.ee | registreeritud | 30.09.2016 | Jah |
| asulahall.ee | registreeritud | 20.12.2025 | Jah |
| asulametall.ee | registreeritud | 12.02.2018 | Jah |
| est-hall.ee | registreeritud | 01.08.2020 | Jah |
| kerghall.ee | registreeritud | 11.09.2016 | Jah |
| kerghallid.ee | registreeritud | 11.09.2016 | Jah |
| pvc-hallid.ee | registreeritud | 30.05.2016 | Jah |
| pvc-kardinad.ee | registreeritud | 17.02.2023 | Jah |
| pvcangaar.ee | registreeritud | 17.02.2023 | Jah |
| pvchall.ee | registreeritud | 30.05.2016 | Jah |