STRONGHOLD HOLDING OÜ on asutatud 2018. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid.
Ettevõtte juhid on Mart-Sander Mõts ja Taavi Lellep. Omanike hulgas on Mart-Sander Mõts, Taavi Lellep.
STRONGHOLD HOLDING OÜ teenis 2025 aastal 16 237 eurose müügitulu juures 5 058 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mart-Sander Mõts (37) | |
| Taavi Lellep (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mart-Sander Mõts | 01.09.2023 | 1 500 € | ainuomand | |
| Taavi Lellep | 01.09.2023 | 1 500 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| EARTHTIDE HOLDING OÜ | 25.07.2023 | 585 € | ||
| INFOINVEST OÜ | 02.07.2024 | 1 668 € | ainuomand | |
| CARBON OFFSET OÜ | 15.09.2023 | 3 540 € | ainuomand | |
| VARAKESKUS OÜ | 02.09.2023 | 575 € | ainuomand | |
| ABM KINNISTUD OÜ | 02.09.2023 | 1 000 € | ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 237 | 35 490 | 295 468 | 150 294 | 17 811 | 35 373 | 23 710 |
| Ärikasum | 5 058 | 33 619 | 278 122 | 138 065 | 13 494 | 33 456 | |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | ||||
| Varad | 1,05 mln | 1,03 mln | 857 558 | 580 700 | 442 779 | 434 102 | |
| Kokku omakapital | 851 240 | 846 177 | 812 558 | 534 411 | 396 346 | 382 852 | |
| Ärirentaablus % | 31 | 95 | 94 | 92 | 76 | 95 | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | ||||
| Käibevara | 150 009 | 187 500 | 267 890 | 245 900 | 164 779 | 156 102 | |
| Põhivara | 898 794 | 839 437 | 589 668 | 334 800 | 278 000 | 278 000 | |
| Kohustused | 197 563 | 180 760 | 45 000 | 46 289 | 46 433 | 51 250 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5 063 | 33 619 | 278 147 | 138 065 | 13 494 | 34 196 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 66199 | 85 490 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast