L2 OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus.
Ettevõtte juhid on Aigor Kuuse ja Ivari Kuuse. Omanike hulgas on Ivari Kuuse, Toomas Talumets, Aigor Kuuse.
L2 OÜ teenis 2025 aastal 1,91 miljoni eurose müügitulu juures 421 184 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ivari Kuuse | 21.04.2025 | 5 000 € | Ainuomand | |
| Toomas Talumets | 21.04.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| Aigor Kuuse | 21.04.2025 | 2 500 € | Ainuomand |
L2 OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jaemüük posti või interneti teel konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,91 mln | 1,39 mln | 1,22 mln | 1,2 mln | 1,42 mln | 1,33 mln | 3,21 mln | 3,67 mln | 3,18 mln | 3,12 mln |
| Ärikasum | 421 184 | 265 202 | 204 815 | 69 553 | 61 914 | 116 206 | 767 655 | 682 192 | 595 660 | 914 231 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Varad | 938 473 | 590 739 | 788 319 | 579 047 | 527 410 | 467 727 | 406 772 | 507 346 | 754 329 | 615 109 |
| Kokku omakapital | 878 392 | 447 353 | 757 586 | 547 638 | 478 060 | 416 128 | 349 922 | 452 267 | 575 075 | 524 414 |
| Ärirentaablus % | 22 | 19 | 17 | 6 | 4 | 9 | 24 | 19 | 19 | 29 |
| Tööjõukulud | 30 836 | 32 450 | 30 671 | 28 978 | 36 202 | 62 678 | 59 863 | 56 383 | 50 566 | 43 572 |
| Keskmine kuutöötasu | 960 | 1 011 | 955 | 902 | 1 127 | 1 301 | 932 | 878 | 787 | 678 |
| Käibevara | 893 662 | 535 480 | 751 054 | 579 047 | 527 410 | 467 727 | 406 772 | 507 346 | 754 329 | 615 109 |
| Põhivara | 44 811 | 55 259 | 37 265 | |||||||
| Kohustused | 60 081 | 143 386 | 30 733 | 31 409 | 49 350 | 51 599 | 56 850 | 55 079 | 179 254 | 90 695 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 423 851 | 279 767 | 209 950 | 69 580 | 61 935 | 116 206 | 767 655 | 682 192 | 595 660 | 914 231 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 1,91 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | JÕELÄHTME VALLAVALITSUS | 1 689 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 22.07.2026 | TALLINNA KIIRABI | 1 628 eurot | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 20.07.2026 | TALLINNA KIIRABI | 252 eurot | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 08.07.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 896 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 06.07.2026 | TALLINNA KIIRABI | 1 657 eurot | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 02.07.2026 | TALLINNA KIIRABI | 1 997 eurot | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 18.06.2026 | TALLINNA HAIGLA AS | 1 147 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.06.2026 | TARTU LINNAVALITSUS | 2 707 eurot | MAJANDAMISKULUD Maanteetransport |
| 27.05.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 134 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.05.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 3 294 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 2019 | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E-kaubanduse TOP | 3 | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | 816 | 759 | 112 | - | - |
| Arvutite, arvuti- ja kontoritehnika müük | - | - | - | - | 1 | 1 |