TRENDMAX OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine.
Ettevõtte juht on Argo Iin. Omanik on Argo Iin.
TRENDMAX OÜ teenis 2025 aastal 1,23 miljoni eurose müügitulu juures 37 522 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Argo Iin (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Argo Iin | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
TRENDMAX OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Logistika, Ekspedeerimine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,23 mln | 1,79 mln | 914 222 | 1,78 mln | 554 006 | 630 904 | 515 522 | 355 228 | 438 542 | 780 501 |
| Ärikasum | 37 522 | 196 244 | −46 608 | 144 421 | 12 656 | 7 093 | 10 601 | −28 053 | 35 681 | −26 606 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 417 490 | 572 898 | 256 206 | 345 902 | 113 492 | 169 652 | 128 895 | 94 962 | 126 020 | 99 983 |
| Kokku omakapital | 226 040 | 311 012 | 117 409 | 167 192 | 24 005 | 13 047 | 8 801 | 496 | 30 929 | −1 944 |
| Ärirentaablus % | 3 | 11 | -5 | 8 | 2 | 1 | 2 | -8 | 8 | -3 |
| Tööjõukulud | 51 239 | 48 685 | 40 425 | 40 421 | 41 639 | 30 362 | 24 485 | 56 804 | 37 896 | 57 257 |
| Keskmine kuutöötasu | 3 191 | 3 032 | 2 518 | 2 518 | 2 593 | 1 891 | 1 525 | 1 769 | 1 180 | 1 783 |
| Käibevara | 212 217 | 414 295 | 256 206 | 342 617 | 107 453 | 161 997 | 128 895 | 93 945 | 122 322 | 99 074 |
| Põhivara | 205 273 | 158 603 | 0 | 3 285 | 6 039 | 7 655 | 0 | 1 017 | 3 698 | 909 |
| Kohustused | 191 450 | 261 886 | 138 797 | 178 710 | 89 487 | 156 605 | 120 094 | 94 466 | 95 091 | 101 927 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 43 233 | 193 603 | −49 783 | 143 187 | 10 958 | 4 246 | 8 304 | −30 433 | 32 873 | −27 167 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 52261 | 1,23 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| trendmax.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |