ARU METSAGRUPP OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, veondus ja laondus, kinnisvara, põhitegevusala on metsamajandust abistavad tegevused.
Ettevõtte juht on Argo Alev. Omanik on Argo Alev.
ARU METSAGRUPP OÜ teenis 2025 aastal 2,12 miljoni eurose müügitulu juures −69 663 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 103 735 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Argo Alev (41) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Argo Alev | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
ARU METSAGRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Metsatööstus, Metsavarumine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,12 mln | 2,76 mln | 2,12 mln | 2,15 mln | 1,6 mln | 1,59 mln | 2,15 mln | 1,86 mln | 1,5 mln | 1,13 mln |
| Ärikasum | −69 663 | 108 914 | 21 121 | 106 653 | −49 615 | −38 965 | −33 439 | −4 371 | 10 541 | 96 141 |
| Töötajad | 17 | 17 | 15 | 14 | 14 | 17 | 19 | 14 | 9 | 9 |
| Varad | 1,46 mln | 1,72 mln | 1,81 mln | 1,02 mln | 1,08 mln | 1,21 mln | 1,36 mln | 1,52 mln | 1,21 mln | 910 827 |
| Kokku omakapital | −29 888 | 116 842 | 158 886 | 199 777 | 130 935 | 214 336 | 288 592 | 351 688 | 375 033 | 383 754 |
| Ärirentaablus % | -3 | 4 | 1 | 5 | -3 | -2 | -2 | 0 | 1 | 9 |
| Tööjõukulud | 709 796 | 710 900 | 540 098 | 506 976 | 471 300 | 482 241 | 715 888 | 440 548 | 337 512 | 123 197 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 600 | 2 604 | 2 243 | 2 255 | 2 097 | 1 767 | 2 347 | 1 960 | 2 336 | 853 |
| Käibevara | 192 882 | 244 364 | 284 833 | 212 231 | 222 485 | 268 444 | 256 680 | 364 467 | 372 072 | 328 315 |
| Põhivara | 1,27 mln | 1,47 mln | 1,52 mln | 811 668 | 861 488 | 943 878 | 1,11 mln | 1,16 mln | 836 845 | 582 512 |
| Kohustused | 1,49 mln | 1,6 mln | 1,65 mln | 824 122 | 953 038 | 997 986 | 1,07 mln | 1,17 mln | 833 884 | 527 073 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −165 127 | −5 465 | −40 667 | 69 304 | −82 603 | −73 663 | −63 086 | −25 740 | −8 722 | 86 754 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metsamajandust abistavad tegevused | 02401 | 1,3 mln | 62 | Jah |
| Metsavarumine | 02201 | 661 872 | 31 | Ei |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 141 673 | 7 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 10 324 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 2 152 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 874 € | 874 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 28 612 € | 13 149 € | 0 € |
| Raskeveokimaks | 336 € | 0 € | 0 € |
| Käibemaks | 56 121 € | 31 914 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 8 590 € | 8 590 € | 0 € |
| Intress | 7 051 € | 7 051 € | 0 € |
| Kokku | 103 735 € | 61 578 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 31.12.2021 | ERAMETSAKESKUS SA | 2 491 eurot | MUUD TOETUSED Metsamajandus |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Järvamaa TOP | 61-64 | 100 | 89 | 89 | 75 | 34-35 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 496 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| arumets.ee | registreeritud | 05.04.2013 | Jah |