MERACO OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine.
Ettevõtte juhid on Kadri Kohv ja Raimo Rohi. Omanike hulgas on Raimo Rohi, Janar Novikov, Rasmus Käärson.
MERACO OÜ teenis 2025 aastal 566 867 eurose müügitulu juures −51 906 eurot ärikahjumit.
Seisuga 14.10.2026 on ettevõttel 26 092 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Raimo Rohi | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Janar Novikov | 02.09.2023 | 625 € | Ainuomand | |
| Rasmus Käärson | 02.09.2023 | 625 € | Ainuomand |
MERACO OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Puidutööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 566 867 | 593 832 | 428 377 | 767 182 | 452 749 | 217 058 | 220 277 | 222 150 | 74 593 |
| Ärikasum | −51 906 | −66 763 | −98 269 | 137 023 | 2 797 | −18 280 | −13 684 | 29 141 | 15 |
| Töötajad | 10 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 5 | 4 |
| Varad | 79 943 | 104 257 | 128 043 | 180 111 | 54 405 | 66 552 | 48 200 | 58 861 | 8 091 |
| Kokku omakapital | −78 599 | −26 584 | 40 179 | 138 530 | 1 718 | −869 | 17 643 | 31 648 | 2 515 |
| Ärirentaablus % | -9 | -11 | -23 | 18 | 1 | -8 | -6 | 13 | 0 |
| Tööjõukulud | 349 650 | 265 625 | 233 278 | 196 274 | 133 779 | 115 528 | 95 361 | 75 066 | 24 545 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 178 | 2 363 | 1 816 | 1 528 | 1 190 | 1 028 | 848 | 935 | 382 |
| Käibevara | 41 375 | 53 859 | 69 854 | 115 081 | 20 525 | 25 107 | 12 775 | 18 188 | 8 091 |
| Põhivara | 38 568 | 50 398 | 58 189 | 65 030 | 33 880 | 41 445 | 35 425 | 40 673 | 0 |
| Kohustused | 158 542 | 130 841 | 87 864 | 41 581 | 52 687 | 67 421 | 30 557 | 27 213 | 5 576 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −51 907 | −66 763 | −98 351 | 136 811 | 2 587 | −18 512 | −14 005 | 29 133 | 15 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 1623 | 566 867 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 106 € | 0 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 628 € | 255 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 14 500 € | 4 271 € | 0 € |
| Käibemaks | 4 671 € | 3 086 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 79 € | 0 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 5 737 € | 1 632 € | 0 € |
| Intress | 370 € | 370 € | 0 € |
| Kokku | 26 092 € | 9 614 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 189 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 04.03.2025 | KOHILA VALLAVALITSUS | 650 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 06.11.2023 | KIILI VARAHALDUSE SA | 1 662 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 24.01.2023 | VALTU SPORDIMAJA OÜ | 279 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 18.11.2022 | KIILI VARAHALDUSE SA | 2 615 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 13.09.2022 | KOHILA VALLAVALITSUS | 252 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 07.02.2022 | KIILI VARAHALDUSE SA | 1 710 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 20.10.2021 | PÕLVA VALLAVALITSUS | 419 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| meraco.ee | registreeritud | 21.10.2020 | Jah |