LILLO INVEST OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on põranda- ja seinakatete paigaldus.
Ettevõtte juht on Siim Lillo. Omanik on Siim Lillo.
LILLO INVEST OÜ teenis 2024 aastal 330 495 eurose müügitulu juures 30 014 eurot ärikasumit.
Seisuga 15.05.2026 on ettevõttel 11 440 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Siim Lillo (36) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Siim Lillo | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 330 495 | 280 805 | 441 535 | 199 207 | 161 166 | 205 501 | 125 329 | 227 376 | 149 118 | 97 140 | |
| Ärikasum | 30 014 | 20 554 | −3 848 | 16 911 | 5 870 | −1 539 | 2 128 | 9 739 | −7 519 | −19 279 | |
| Töötajad | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 5 | |
| Varad | 239 429 | 194 614 | 129 274 | 96 085 | 57 013 | 71 770 | 59 322 | 45 619 | 34 467 | 30 244 | |
| Kokku omakapital | 3 090 | 2 830 | 3 151 | 13 952 | 2 601 | 2 529 | 8 948 | 11 826 | 3 064 | 11 300 | |
| Ärirentaablus % | 9 | 7 | -1 | 8 | 4 | -1 | 2 | 4 | -5 | 7 | |
| Tööjõukulud | 9 249 | 0 | 75 434 | 52 980 | 34 939 | 66 727 | 40 215 | 36 734 | 48 211 | 41 839 | |
| Keskmine kuutöötasu | 576 | 1 566 | 1 100 | 544 | 693 | 501 | 458 | 500 | 419 | ||
| Käibevara | 239 227 | 178 762 | 114 287 | 86 925 | 37 786 | 60 471 | 44 769 | 29 883 | 12 472 | 21 114 | |
| Põhivara | 202 | 15 852 | 14 987 | 9 160 | 19 227 | 11 299 | 14 553 | 15 736 | 21 995 | 9 130 | |
| Kohustused | 236 339 | 191 784 | 126 123 | 82 133 | 54 412 | 69 241 | 50 374 | 33 793 | 31 403 | 18 944 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 260 | −321 | −10 801 | 11 351 | 72 | −6 419 | −2 878 | 8 762 | −8 236 | −20 150 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Põranda- ja seinakatete paigaldus | 43331 | 330 495 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 27 € | 27 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 64 € | 64 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 877 € | 877 € | 0 € |
| Käibemaks | 9 034 € | 6 308 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 132 € | 132 € | 0 € |
| Intress | 1 307 € | 1 307 € | 0 € |
| Kokku | 11 440 € | 8 714 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.03.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 382 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 23.08.2024 | TARTU KUNSTIMUUSEUM SA | 4 558 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 19.06.2024 | TARTU KUNSTIMUUSEUM SA | 3 152 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 03.02.2023 | EESTI TÖÖTUKASSA | 355 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 12.05.2021 | TARTU KUNSTIMUUSEUM | 108 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 10.02.2021 | TARTU KUNSTIMUUSEUM | 300 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |