MEST OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on liikuvad toitlustuskohad.
Ettevõtte juhid on Edith Mihkelson ja Tiina Sokolova. Omanike hulgas on Edith Mihkelson, Tiina Sokolova.
MEST OÜ teenis 2024 aastal 1,58 miljoni eurose müügitulu juures 292 687 eurot ärikasumit.
Seisuga 14.05.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiina Sokolova (46) | |
| Edith Mihkelson (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Edith Mihkelson | 12.02.2024 | 1 250 € | ainuomand | |
| Tiina Sokolova | 02.09.2023 | 1 250 € | ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MEST KOHVIKUD OÜ | 02.09.2023 | 2 500 € | ainuomand |
MEST OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,58 mln | 1,6 mln | 1,4 mln | 825 822 | 196 307 | 128 750 | 42 918 | 9 385 |
| Ärikasum | 292 687 | 197 015 | 208 787 | 246 436 | 32 829 | 11 114 | ||
| Töötajad | 23 | 23 | 25 | 25 | 10 | 4 | 1 | 1 |
| Varad | 378 993 | 280 090 | 306 644 | 304 250 | 132 700 | 41 361 | ||
| Kokku omakapital | 306 845 | 208 100 | 234 303 | 273 508 | 97 072 | 34 603 | ||
| Ärirentaablus % | 19 | 12 | 15 | 30 | 17 | 9 | ||
| Tööjõukulud | 546 012 | 563 196 | 473 539 | 206 157 | 43 237 | 24 698 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 479 | 1 525 | 1 180 | 514 | 269 | 385 | ||
| Käibevara | 303 353 | 190 855 | 240 620 | 275 983 | 122 764 | 29 699 | ||
| Põhivara | 75 640 | 89 235 | 66 024 | 28 267 | 9 936 | 11 662 | ||
| Kohustused | 72 148 | 71 990 | 72 341 | 30 742 | 35 628 | 6 758 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 293 626 | 197 716 | 208 781 | 246 436 | 61 941 | 18 625 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Liikuvad toitlustuskohad | 56121 | 1,58 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | EESTI MUUSIKA- JA TEATRIAKADEEMIA | 450 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldiseloomuga ülekanded valitsussektoris |
| 20.02.2026 | VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI | 181 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 30.01.2026 | KAITSEMINISTEERIUM | 1 840 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu riigikaitse |
| 26.01.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 2 166 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 21.01.2026 | LÜGANUSE VALLAVALITSUS | 330 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 06.01.2026 | TALLINNA HARIDUSAMET | 165 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 02.01.2026 | SISEKAITSEAKADEEMIA | 1 300 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 02.01.2026 | ANDMEKAITSE INSPEKTSIOON | 293 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 02.01.2026 | ANDMEKAITSE INSPEKTSIOON | 121 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 25.11.2025 | KADRINA VALLAVALITSUS | 109 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 41 | 31 | 2 |
| Gaselli TOP | 129 | 34-35 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| cooker.ee | registreeritud | 05.08.2024 | Jah |
| kooker.ee | registreeritud | 18.01.2020 | Jah |
| paigaldan.ee | registreeritud | 28.05.2022 | Jah |
| saunaabc.ee | aegunud | 06.11.2020 | Ei |
| skillmill.ee | registreeritud | 07.06.2017 | Jah |
| vankook.ee | registreeritud | 04.12.2018 | Jah |