SANTRUST OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus.
Ettevõtte juht on Ken Palusoo. Omanik on Ken Palusoo.
SANTRUST OÜ teenis 2025 aastal 2,00 miljoni eurose müügitulu juures 35 188 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 28 826 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ken Palusoo (35) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ken Palusoo | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
SANTRUST OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehituspaigaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 mln | 2,07 mln | 1,09 mln | 1,05 mln | 526 023 | 255 609 | 156 058 | 88 129 | 32 043 |
| Ärikasum | 35 188 | 89 004 | 66 116 | 58 590 | 4 004 | 15 219 | 3 720 | −21 623 | −6 154 |
| Töötajad | 16 | 14 | 12 | 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 |
| Varad | 798 733 | 720 996 | 357 700 | 230 174 | 149 162 | 66 108 | 39 054 | 15 028 | 816 |
| Kokku omakapital | 279 252 | 255 669 | 166 748 | 100 632 | 42 042 | 39 661 | 21 942 | 7 222 | −6 154 |
| Ärirentaablus % | 2 | 4 | 6 | 6 | 1 | 6 | 2 | -25 | -19 |
| Tööjõukulud | 496 595 | 414 153 | 242 282 | 148 310 | 115 422 | 59 769 | 35 672 | 24 656 | 10 144 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 933 | 1 842 | 1 257 | 924 | 899 | 620 | 555 | 768 | 316 |
| Käibevara | 670 282 | 575 066 | 309 238 | 177 294 | 101 062 | 54 105 | 33 075 | 9 924 | 233 |
| Põhivara | 128 451 | 145 930 | 48 462 | 52 880 | 48 100 | 12 003 | 5 979 | 5 104 | 583 |
| Kohustused | 519 481 | 465 327 | 190 952 | 129 542 | 107 120 | 26 447 | 17 112 | 7 806 | 6 970 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 23 584 | 88 921 | 66 116 | 58 590 | 2 384 | 15 219 | 3 720 | −21 623 | −6 154 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 43222 | 2 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 6 421 € | 6 421 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 930 € | 930 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 12 790 € | 12 790 € | 0 € |
| Määramata | 939 € | 939 € | 0 € |
| Käibemaks | 7 746 € | 7 746 € | 0 € |
| Kokku | 28 826 € | 28 826 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 252 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.07.2026 | SAADJÄRVE SA | 934 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 10.07.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 1 040 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 26.02.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 381 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 27.01.2026 | SAADJÄRVE SA | 4 053 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 06.11.2025 | TARTU JAANI KIRIK SA | 1 550 eurot | MAJANDAMISKULUD Muinsuskaitse |
| 29.07.2025 | SAADJÄRVE SA | 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 08.07.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 294 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 10.06.2025 | SAADJÄRVE SA | 2 228 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 08.05.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 271 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 2026 | 2025 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 705 | 1027 | 317 |
| Ehituspaigaldusettevõtete TOP | - | 39 | - |
| Tartumaa TOP | - | 246 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| santrust.ee | registreeritud | 10.07.2023 | Jah |