SIXDAYS OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, kaubandus, põhitegevusala on mehaaniline metallitöötlus.
Ettevõtte juht on Silver Sellis. Omanik on Silver Sellis.
SIXDAYS OÜ teenis 2025 aastal 795 038 eurose müügitulu juures 167 847 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Silver Sellis (47) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Silver Sellis | 02.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
SIXDAYS OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 795 038 | 522 319 | 489 172 | 610 689 | 488 868 | 223 061 | 176 421 | 72 491 | 13 376 |
| Ärikasum | 167 847 | 3 799 | 17 114 | 7 558 | 59 527 | 39 913 | 19 525 | 28 098 | 634 |
| Töötajad | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Varad | 319 251 | 285 874 | 294 509 | 257 508 | 263 458 | 125 280 | 97 566 | 41 578 | 41 493 |
| Kokku omakapital | 234 720 | 170 889 | 169 803 | 154 221 | 149 114 | 90 593 | 50 762 | 31 232 | 3 134 |
| Ärirentaablus % | 21 | 1 | 3 | 1 | 12 | 18 | 11 | 39 | 5 |
| Tööjõukulud | 202 613 | 202 362 | 163 798 | 167 966 | 96 530 | 49 857 | 56 954 | 8 028 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 577 | 1 575 | 1 700 | 1 744 | 1 202 | 1 035 | 1 182 | 500 | |
| Käibevara | 183 883 | 122 615 | 106 786 | 73 892 | 98 845 | 25 879 | 18 644 | 5 825 | 7 411 |
| Põhivara | 135 368 | 163 259 | 187 723 | 183 616 | 164 613 | 99 401 | 78 922 | 35 753 | 34 082 |
| Kohustused | 84 531 | 114 985 | 124 706 | 103 287 | 114 344 | 34 687 | 46 804 | 10 346 | 38 359 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 166 395 | 1 086 | 15 582 | 5 108 | 58 521 | 39 831 | 19 529 | 28 098 | 634 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mehaaniline metallitöötlus | 25531 | 774 893 | 97 | Jah |
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 20 145 | 3 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.04.2026 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 1 940 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 14.10.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 1 141 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 11.08.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 617 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.04.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 843 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 01.04.2024 | TARTU 2024 SA | 1 647 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu vaba aeg, kultuur, religioon, sh haldus |
| 07.02.2024 | TARTU KESKKONNAHARIDUSE KESKUS SA | 120 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 22.06.2023 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 205 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 07.06.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 26 240 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.11.2022 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 335 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 13.08.2021 | TARTU SPORT | 1 152 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 2023 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 349 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| laserikeskus.ee | tsoonifailist eemaldatud | 26.06.2026 | Ei |
| sixdays.ee | registreeritud | 28.02.2017 | Jah |