VIHMAVEERENNID OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on katusetööd.
Ettevõtte juhid on Simo Sarapuu ja Siim Jõgi. Omanike hulgas on Simo Sarapuu, Siim Jõgi.
VIHMAVEERENNID OÜ teenis 2025 aastal 722 613 eurose müügitulu juures 2 324 eurot ärikasumit.
Seisuga 17.10.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Simo Sarapuu (38) | |
| Siim Jõgi (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Simo Sarapuu | 16.02.2024 | 1 500 € | Ainuomand | |
| Siim Jõgi | 16.02.2024 | 1 000 € | Ainuomand |
VIHMAVEERENNID OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Katuse- ja fassaaditööd, Katusetööd konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 722 613 | 650 331 | 542 219 | 420 776 | 412 870 | 263 301 | 217 646 | 147 567 | 66 063 |
| Ärikasum | 2 324 | 71 070 | −12 230 | 1 334 | 32 214 | −486 | −9 635 | 6 417 | 15 391 |
| Töötajad | 8 | 6 | 6 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
| Varad | 235 760 | 186 840 | 91 823 | 103 382 | 69 917 | 36 119 | 30 171 | 44 624 | 18 967 |
| Kokku omakapital | 87 170 | 87 548 | 17 765 | 32 331 | 31 401 | −813 | −327 | 24 308 | 17 891 |
| Ärirentaablus % | 0 | 11 | -2 | 0 | 8 | 0 | -4 | 4 | 23 |
| Tööjõukulud | 151 198 | 66 950 | 126 038 | 51 229 | 62 355 | 58 242 | 37 843 | 21 737 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 177 | 695 | 1 308 | 1 064 | 1 295 | 907 | 1 178 | 677 | |
| Käibevara | 111 011 | 115 827 | 47 652 | 61 623 | 53 533 | 18 180 | 10 344 | 24 148 | 14 229 |
| Põhivara | 124 749 | 71 013 | 44 171 | 41 759 | 16 384 | 17 939 | 19 827 | 20 476 | 4 738 |
| Kohustused | 148 590 | 99 292 | 74 058 | 71 051 | 38 516 | 36 932 | 30 498 | 20 316 | 1 076 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −379 | 69 784 | −13 747 | 930 | 32 214 | −486 | −9 634 | 6 417 | 15 391 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Katusetööd | 43411 | 722 613 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | TALLINNA KULLERKUPU LASTEAED | 5 264 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 18.08.2026 | TALLINNA KULLERKUPU LASTEAED | 595 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 03.08.2026 | TALLINNA SÕBRAKESE LASTEAED | 1 653 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 28.07.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 000 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 22.07.2026 | TALLINNA MAHTRA LASTEAED | 1 996 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 26.06.2026 | TALLINNA KURISTIKU LASTEAED | 2 019 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 16.06.2026 | TALLINNA LASTEAED PÄÄSUSILM | 80 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 16.06.2026 | TALLINNA LASTEAED PÄÄSUSILM | 410 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 15.06.2026 | TALLINNA RÕÕMUPESA LASTEAED | 620 eurot | MAJANDAMISKULUD Bioloogilise mitmekesisuse ja maastiku kaitse |
| 11.06.2026 | TALLINNA ARBU LASTEAED | 143 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Katuse- ja fassaaditööde TOP | 22 | 84 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| katuseredel.ee | registreeritud | 02.08.2018 | Jah |
| plekitehas.ee | registreeritud | 14.09.2020 | Jah |
| rennipartner.ee | registreeritud | 10.11.2021 | Jah |